Австралія відкрита до відправки миротворців в Україну, але є нюанс

Вчора,   19:00    221

 

Австралія залишається відкритою до направлення своїх миротворців в Україну. Таку заяву зробив у соцмережі Х прем’єр-міністр Австралії Ентоні Альбанезе після онлайн-зустрічі на підтримку України в рамках “коаліції охочих”.

“Австралія відкрита до розгляду будь-яких прохань про внесок у майбутні миротворчі зусилля на підтримку справедливого та тривалого миру, якого ми всі хочемо для України”, – наголосив він.

Останні новини:  Вучич відреагував на масові протести в країні

Проте премʼєр-міністр додав, що “миротворчі місії за визначенням потребують передумову миру”.

Альбанезе додав, що Австралія виділила 1,5 мільярда доларів, щоб допомогти Україні захистити себе від російської агресії. Він зазначив, що Австралія підтримує Україну і залишатиметься на її боці “стільки, скільки буде потрібно”.

Відправка миротворців в Україну

Низка країн заявили про готовність відправити своїх миротворців в Україну для підтримання миру. Зокрема, на такий крок готові піти в Данії.

Своєю чергою, німецький оборонний концерн Rheinmetall пообіцяв підтримку можливої міжнародної миротворчої місії в Україні. Генеральний директор концерну Армін Паппергер заявив, що Rheinmetall готовий запропонувати свою продукцію для озброєння миротворців.

Останні новини:  Співробітників «Голосу Америки» відсторонили від роботи після указу президента США

У Росії вже заговорили про неприпустимість розміщення іноземних військ на території України. Там кажуть, що такий крок буде розцінений як пряме втручання у “конфлікт”.

Президент Франції Еммануель Макрон російські претензії відкинув. Він наголосив, що Україна – суверенна країна, тому, якщо вона попросить союзні країни розмістити на її території миротворчий контингент, не Росія має вирішувати, погоджуватися їм чи ні.

Останні новини:  Макрон закликав французьким виробників зброї “знайти підхід” до клієнтів США


uapress.kyiv.ua