Hyundai, Samsung, LG та KIA планують повернення в рф, але за певних умов - ЗМІ

28.03.2025   10:24    285

Hyundai, Samsung, LG та KIA планують повернення в рф, але за певних умов - ЗМІ

росія досі залишається є значним ринком для корейських продуктів. Південнокорейські компанії планують відновити свій бізнес в росії за умов завершення війни рф в Україні та наступної мирної угоди.

Передає УНН із посиланням на The Korea Times та Hankyoreh.

У Південній Кореї згадали про потенціал ринку рф

Найбільші корейські компанії проводять підготовку техніко-економічних обґрунтувань щодо можливого відновлення бізнесу в росії. Відповідні кроки пов’язані з тим, що рф у Південній Кореї розглядається як важливий ринок для диверсифікації бізнес-інтересів. Це стає актуальним зараз, на тлі зростаючого тарифного тиску з боку Сполучених Штатів.

Корейські компанії враховують, що переговори про припинення війни між Україною та рф поки не зменшують обертів: США уклали обмежені угоди про припинення вогню, відповідно, «припинивши дальні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури», пише The Korea Times.

З населенням понад 140 мільйонів, Росія є значним ринком із великою перевагою для корейських продуктів. 

— стверджує видання

За даними матеріалу, що вийшов нещодавно, швидкий крок вже робить наприклад LG Electronics. За словами представників галузі, останнім часом LG Electronics частково відновила роботу на своєму заводі з виробництва електронної техніки в москві.

Останні новини:  Українські євробонди впали до 4-місячного мінімуму - Bloomberg

«Цей крок спрямований на запобігання погіршенню виробничих потужностей, які простоювали з початку війни», — сказав представник LG.

Image

Також HD Hyundai Electric, яка підтримувала свій російський бізнес під час війни, візьме участь через місцевого дистриб’ютора в Electro 2025, найбільшій російській виставці електротехніки.

Ще серед прикладів — Hyundai Motor і Kia. Компанії були двома провідними російськими автомобільними брендами в 2021 році. Але група продала свій завод у Санкт-Петербурзі в грудні 2023 року за 10 000 рублів ($120). За даними The Korea Times, Hyundai Motor Group також зараз зайнята вивченням доцільності післявоєнного ринку росії.

Samsung Electronics у 2022 році призупинила роботу свого російського заводу в Калузі, який виробляв 1 млн телевізорів, моніторів і пральних машин на рік. Компанія зберігала свої торгові точки в країні за рахунок паралельного імпорту, але не виробляла продукцію в росії. За останніми данними, на які посилаються ЗМІ в рф, маркетингові витрати Samsung з січня по лютий цього року зросли на 30%.

Відносини з США

Оскільки президент США Дональд Трамп оголосив 26-го числа (за місцевим часом), що він запровадить 25-відсотковий тариф на всі без винятку автомобілі, вироблені за межами США, компанії, які виробляють автомобілі всередині країни, включно з Hyundai Motor Group, також підпадатимуть під дію тарифів.

Останні новини:  Медичні компанії України отримали 14,6 млрд грн доходу у 2024 році - на 37% більше, ніж у 2023

Цікаво, що раніше голова Hyundai Motor Group Чон Ий Сун оголосив, що компанія інвестує 21 мільярд доларів (приблизно 30,7 трильйона вон) в автомобільну та сталеливарну промисловість США. Тоді Трамп гаряче привітав інвестиції, заявивши: «Hyundai Motor Company — чудова компанія», казав він.

Коли Hyundai оголосила про свої інвестиції, Трамп також заявив, що «нам не доведеться платити мита», оскільки компанія інвестує в Сполучені Штати

Однак нові рішення показують, що Hyundai Motor здійснює великі інвестиції в США, але не отримує стимулів для цього через проблеми з тарифами та мита. 

Трамп заявив, що збереже автомобільні мита до кінця свого терміну, його політика навряд чи зміниться

— пише видання Hankyoreh.

Міністри Китаю, Південної Кореї та Японії зустрінуться в Сеулі для обговорення економічної співпраці. Також обговорять відповідь на торговельний тиск з боку США.


unn.ua