Кинула в піч 1 склянку солі – і в квартирі стало в 6 разів тепліше

30.12.2024   06:20    480
Аби домашня пічка гріла набагато краще й тримала тепло, то її потрібно регулярно чистити. Розповідаємо, які лайфхаки у такому випадку допоможуть.

Як очистити пічку, аби вона краще гріла

Очищення димаря у домашніх пічках рекомендують проводити не рідше одного разу на рік. А ось у разі інтенсивного використання обладнання для опалення може виникнути потреба очищати піч набагато частіше. Причин, чому потрібно очищати димар, доволі багато. Розповідаємо, чому потрібно не забувати про підтримання порядку в пічці – тільки так опалення буде максимально ефективним.

Останні новини:  Коли в Україні відзначатимуть Великдень-2025: точна дата

Як очистити пічку

Регулярне та головне якісне очищення димоходу у власному будинку потрібно проводити одразу з декількох причин. По-перше, мова йде про вашу особисту безпеку. Сажа та інші легкозаймисті речовини можуть викликати виникнення пожежі. Саме тому від них важливо вчасно позбуватись, аби не наражати себе та всіх мешканців свого дому на небезпеку.

Останні новини:  Як відмити нагар та бруд зі сковорідки: беремо антипригарне покриття
Експерти розповіли, як очистити пічку в домашніх умовах, аби вона гріла в рази краще

Крім того, засмічення димаря може привести до порушення та погіршення тяги, що буде знижувати ефективність пічного обладнання. Також вчасне та регулярне очищення не дає корозії пошкодити димар. У результаті ви можете якісно подовжити терміни служби. Звісно, для очищення пічного обладнання краще звертатись по допомогу до фахівців. Річ у тім, що найефективнішим і найбезпечнішим способом прибирання у пічці стане допомога професіоналів.

Останні новини:  Не сміття, а золото: ось як лотки від яєць допоможуть полегшити прибирання
Експерти розповіли, як очистити пічку в домашніх умовах, аби вона гріла в рази краще

Але очистити димар самостійно ви теж можете. Для цього можна використовувати спеціальні магазинні засоби для видалення сажі та кіптяви. Також на допомогу можуть прийти народні засоби. Наприклад, у вогонь можна кинути невелику кількість кухонної солі. Крім того, можна використовувати картопляні очистки, кору хвойних дерев і шкаралупу від волоських горіхів.





noviydoctor.com