Про озимий часник, цибулю всім добре відомо. Також висівають моркву та навіть помідори. І виникає логічне питання щодо редиски. Чи можна з нею отримати врожай, якщо посіяти її на грядки наприкінці осені. Цікаво, але це дійсно можливо: на весні у вас виросте ранній врожай.
Чому можна сіяти редис
Цю культуру дійсно можна висівати під зиму. Річ в тому, що редиска належить до морозостійких рослин. Саме в цьому полягає її перевага.
Схема дій для сівби
Насамперед потрібно вибрати потрібне місце. Найкраще, щоб воно було відкрите та з родючим ґрунтом. Внесіть компост або перегній під перекопування в кількості 10 л на 1 кв.м. Розпушіть ґрунт граблями. Зробіть борозни на відстані 15 см одна від одної. Глибина повинна бути 3-5 см. Накрийте плівкою. Так вона буде стояти до морозів, але трохи наберіть в мішок та поставте в льох.
Перед сівбою замочувати насіння не треба. Сіяти треба після настання морозу. В борозни насипте насіння. Зверху притрусіть їх ґрунтом, який відставляли в льох.
Залишається останній крок. Грядку мульчують торфом. Товщина шару 3-5 см. Якщо все правильно буде зроблено, навесні можна буде зібрати врожай на 2-3 тижні раніше за весняний формат висівання.