Сусідка навчила, як із газети зробити “анти-пліснявий” бар’єр в підвалі – цей трюк працює на всі 100%

Вчора,   22:20    135
Плісняву часто можна побачити у підвалах, де ми зберігаємо врожай. Волога та погана вентиляція сприяють її розвитку, саме тому важливо захищати підвальні приміщення. Розкажемо, як це зробити.

Як боротися з вологістю у підвалі за допомогою газет

Кожна господиня стикалася з тим, що пліснява розростається в підвалі, так як там сприятливі для неї умови. Якщо ви шукаєте доступний, простий і ефективний спосіб боротьби з цією проблемою, існує один чудовий лайфхак, який дозволить знизити рівень вологи і запобігти розвитку плісняви. І цей спосіб – використання звичайних газет.

Останні новини:  Чим вивести плями від кави на одязі, дивані, килимі: засоби, які завжди під рукою

Газета – це доступний, економічний і простий матеріал, який майже у кожному будинку є в надлишку. Чому саме газета? Вона має кілька корисних властивостей, які ідеально підходять для боротьби з вологістю та пліснявою: поглинання вологи, антибактеріальні властивості, екологічність, економічність.

Як боротися з вологістю у підвалі за допомогою газет

Щоб використати газету для боротьби з пліснявою в підвалі, потрібно виконати кілька простих кроків, а почати краще саме з підготовки підвалу. Для початку треба прибрати підвал від зайвих предметів і сміття. Потім розстеліть старі газети на підлозі в тих місцях, де ви помічаєте найбільше скупчення вологи. Вистеляйте газету в кілька шарів, щоб збільшити її здатність вбирати вологу. Потім можна вже зверху на газету складати все, що вам потрібно.




Газета здатна вбирати вологу до певного моменту, тому її потрібно регулярно перевіряти і за необхідності замінювати. Зазвичай, через кілька тижнів газета може стати занадто вологою, тому її варто викинути і замінити на нову. Якщо у вас є зайва сіль вдома, можна насипати її у тарілку, або банку і поставити у підвал, так волога буде поглинатися ще краще.

Останні новини:  Доброта є показником високого розумового розвитку людини

Додатковою рекомендацією буде вентиляція. Встановлення вентиляційної системи чи просто відкриття вентиляційних отворів допоможе зменшити вологість в підвалі, що сприятиме зниженню ризику утворення плісняви. А також переконайтесь, що всі тріщини в підвалі закриті, оскільки через них може надходити волога ззовні. Водостійкі герметики можуть допомогти надійно захистити ваш підвал. Користуйтеся порадами на здоров’я!

Останні новини:  Коли вже можна сідати за кермо після пиятики


noviydoctor.com