США розгортають першу в світі систему полювання на прибульців з 2D та 3D-радарами

Сьогодні,   06:30    499

Пентагон оголосив про постійне розгортання своїх нових систем спостереження для моніторингу НЛО.

Пентагон заявив у своєму звіті за фінансовий 2024 рік, що система, відома як Gremlin, буде розгорнута в першому кварталі 2025 фінансового року, щоб шукати, реєструвати та аналізувати патерни життя.

При цьому нещодавно Пентагон опублікував звіт, який охоплює інциденти UAP (непізнані аномальні явища, НЛО) з 1 травня 2023 року по 1 червня 2024 року. Спеціальний підрозділ, який займається непізнаними аномальними явищами (AARO), отримав за цей час 757 звітів UAP; 485 із цих повідомлень описували інциденти UAP протягом звітного періоду.

Останні новини:  Американські вчені знайшли причину старіння

Більшість з цих справ розкриті й вони стосувалися звичайних об’єктів, таких як різні типи повітряних куль, літаків, птахів і безпілотних літальних систем (БПЛА). На сьогодні AARO не виявила доказів існування позаземних істот, діяльності чи технологій.

У звіті детально описано зусилля AARO щодо покращення здатності підрозділу виявляти, відстежувати та характеризувати UAP, включаючи більше інформації про архітектуру датчика Gremlin.

У звіті пояснюється, що Gremlin — це мережа 2D і 3D радарів і далекобійних електрооптичних і інфрачервоних телескопів, розроблена Інститутом технічних досліджень Джорджії. 2D радар вимірює дальність і азимут (напрямок); 3D-радар вимірює дальність, азимут і висоту цільових об’єктів.

Останні новини:  Непрості вузли інків: як шнури стали рахунковою системою андських цивілізацій

У звіті йдеться, що Gremlin успішно зібрав дані під час тесту в березні й тепер систему буде розгорнуто для 90-денного виявлення паттернів життя. У звіті також зазначено, що AARO розробляє новий науково-технічний план, щоб окреслити та вирішити «проблеми, з якими стикається виявлення та ідентифікація UAP, такі як відсутність високоякісних даних датчиків і низка прогалин у базі наукових знань».

Останні новини:  Лід і полум'я. Учені зняли дивовижні кадри того, як розпечена лава сочиться зі снігу