Кому точно потрібно посадити глід на ділянці

14.10.2024   23:29    9
Глід можна легко назвати екзотичною рослиною, адже в українських садах її вирощують доволі рідко. Експерти розповіли, кому краще посадити чагарник на ділянці.

Кому потрібно вирощувати глід на своїй ділянці

На стандартному городі у 6-10 соток важко вмістити всі бажані культури. Хочеться виростити і їстівне, і корисне, і водночас красиве. У такому разі експерти радять посадити глід. Він відповідає всім зазначеним вище “бажанням”. Хоча й приготувати з нього страв, як із картоплі, не можна – існують інші функції.

Останні новини:  Як виростити троянди з букета

Як вирощувати глід у саду

Глід вирощують для збору врожаю корисних плодів. Якщо ви є прихильником народної медицини, то вам обов’язково посадити таку рослину на своїй ділянці. Сушений глід додають у час разом із шипшиною та листям смородини – це корисно, а головне дуже смачно.

Експерти розповіли, як вирощувати глід на своїй ділянці та чим ця рослина може бути корисною

До слова, з глоду може вийти смачне варення. На 2 кілограми плодів потрібен 1 кілограм цукру. Поставте його на вогонь, доведіть до кипіння, а потім 5 хвилин проваріть і вимкніть вогонь. Дайте йому охолонути, а потім повторіть процес двічі. Кісточки з плодів краще дістати, аби не зламати зуби.

Глід має здатність виростати до 4 метрів у висоту. Саме тому його можна використовувати для створення так званого живого паркану. Можна обрати низькорослі різновиди рослини, аби зробити нижчий паркан і не створювати зайвого затінку на ділянці.

Останні новини:  Як забезпечити зволоження орхідей: чи варто їх обприскувати
Експерти розповіли, як вирощувати глід на своїй ділянці та чим ця рослина може бути корисноюЕксперти розповіли, як вирощувати глід на своїй ділянці та чим ця рослина може бути корисною

Краса глоду не означає, що він є примхливою рослиною. Навпаки – такий чагарник належить до невибагливих культур. Його можна майже не поливати та зовсім не удобрювати – він все одно буде рости та давати врожай. Єдиним, чого не варто ігнорувати, є формування кущів. Вчасно обрізайте їх, а також обробляйте від шкідників.





noviydoctor.com

Останні новини:  Квітникарі пояснили, чи потрібно вкривати лаванду на зиму