Як отримати ідеальні брови всього за два кроки: секрети макіяжу

15.09.2024   05:00    220

Одним із найважливіших елементів у мистецтві макіяжу залишаються брови. Вони не лише формують обличчя, а й можуть кардинально змінити його вираз.

Колись трендом були надзвичайно тонкі брови, але сьогодні ситуація інша. Про те, як зробити їх здоровими та доглянутими, розповів Glamour.

Останні роки стали періодом відродження багатьох трендів 90-х: знову в моді коричнева підводка, заколки-метелики та блиски для губ. Але особливо помітні зміни торкнулися укладання брів. Тонкі, ледь помітні брови залишилися в минулому, поступившись місцем густим і природним, що підкреслюють риси обличчя.

Останні новини:  Які сковорідки найнебезпечніші для здоров’я

Тренд на «м’які брови» набув популярності завдяки своїй універсальності та здатності підійти практично кожній дівчині. За словами візажистів, навіть якщо ваші брови дуже густі або, навпаки, недостатньо об’ємні, ви можете легко досягти бажаного ефекту за допомогою якісного гелю для брів.

Кроки до ідеальних брів

Крок 1: розчісування

Перший етап передбачає ретельне розчісування брів вгору за допомогою чистого гребінця для брів або щіточки. Варто розділяти кожен волосок, особливо ті, що заходять одне на одного, щоб брови мали охайний та текстурований вигляд без пробілів та загущень.

Останні новини:  Господині розповіли, як попрасувати одяг без праски

Крок 2: наповнення

Для наповнення можна використати тонкий олівець або ручку для брів, які дозволяють створювати штрихи, що імітують волоски. Щоб уникнути ефекту «пласких» брів, рекомендується використовувати саме олівець, а не пудру чи тіні.

Також не забувайте розчісувати брови під час процесу заповнення, а також використовувати олівці двох відтінків — один у колір вашого волосся, інший трохи світліший для додаткової чіткості.

Останні новини:  7 застарілих звичок у пранні, які псують ваш одяг

На завершення нанесіть гель або віск для брів, щоб зафіксувати волоски.

Догляд за бровами

Не варто забувати, що брови, як будь-яка інша частина обличчя, потребують регулярного догляду. Візажисти радять знімати макіяж з них наприкінці дня, використовувати пілінг для видалення мертвої шкіри та застосовувати сироватки або масла для стимуляції росту волосків.