Волонтер-співробітник одного з парків Конго зробив селфі з горилами і став зіркою

04.08.2024   15:30    31

Співробітник одного з національних парків в лічені дні став знаменитістю Інтернету. Все завдяки фотографії, зробленої в одному з парків Конго — селфі з двома молодими горилами.

Навесні минулого року співробітник парку зробив унікальне фото, яке набрало 20 000 репостів і більше 30 000 лайків. У чому ж його унікальність? Просто у селфі дуже цікава історія.

Дві молоді самки горил, які зображені на фото залишилися без матері (вона була вбита браконьєрами, коли ті були зовсім малятками). Але тварини, коли підросли, виявилися настільки харизматичними, що від фото просто не відірвати очей.

Останні новини:  Закарпатські прикордоники зустріли рудого злодія на кордоні зі Словаччиною

Одна горила стоїть боком до камери, при цьому повернувши голову в кадр. Вигляд у неї сповнений гідності, і неозброєним оком помітно, що тварина отримує задоволення від зйомки. Друга горила також любителька камери і фотомодель в душі — щосили намагається потрапити в кадр нахилившись до сестри.

Найцікавіше, що обидві горили стоять на задніх ногах під час фото, що змушує багатьох користувачів сумніватися в автентичності зображення.

Останні новини:  У США ведмідь заліз у будинок, з’їв відбивні і потім зник через вікно (Відео)

Безліч людей ставлять собі питання, чи реально, щоб горили розуміли що таке фото, та ще й стояли на двох ногах? Ми готові розвіяти всі ваші сумніви — фото справжнє! Але саме ці горили є зірками парку, і відрізняються досить зухвалою поведінкою, що безсумнівно передається на фото. А що стосується того, що тварини стоять на двох ногах — вченими давно доведено, що більшість видів мавп прямоходячі.

Але все ж, як так вийшло, що навіть мавпам не чужі технології сучасного світу, і всією своєю поведінкою вони дуже нагадують багатьох з нас, адже не даремно кажуть, що людина походить від мавпи. Це зайвий раз підтверджує теорію Дарвіна.

Останні новини:  В Британії можна придбати на аукціоні затишний бункер, але дещо слід врахувати

Парк, в якому мешкають ці горили, належить Всесвітній спадщині ЮНЕСКО і є унікальним у всьому світі, оскільки там знайшли притулок багато осиротілих гірських горил, сім’ї яких постраждали від рук браконьєрів. За ними доглядають понад 500 рейнджерів, які не тільки борються з браконьєрством, а й проходять регулярні навчання, терміном більше пів року — важлива підготовка до роботи в парку