Садівники поділились рецептом підживлення для ожини в липні

10.07.2024   13:00    306
Вирощування ожини на власній ділянці може стати справжнім викликом, але не для тих, хто знає, чим потрібно підживлювати її в липні для багатого врожаю.

Досвідчені садівники знають, що щоб забезпечити ожину необхідними поживними речовинами під час цвітіння, можна і треба приготувати натуральне добриво з простих компонентів. Один із рецептів, який добре підходить для цього періоду, включає використання компосту, деревної золи та настою кропиви.

Останні новини:  Як швидко позбутися попелиці на трояндових кущах

Для початку можна використовувати компост, який багатий на органічні речовини та мікроелементи. Додайте 2-3 кг добре розкладеного компосту навколо кореневої зони ожини. Він допоможе покращити структуру ґрунту та забезпечить рослини азотом, фосфором та калієм, що є надзвичайно важливими елементами для відмінного росту та багатого врожаю не лише ожини, але й будь-яких інших рослин.

Деревна зола є чудовим джерелом калію, який необхідний для формування квітів та плодів. Розсипте близько 200 грамів деревної золи навколо кожного куща ожини і обережно вкопайте її в ґрунт. Це допоможе підвищити стійкість рослин до хвороб та шкідників, а також покращити якість ваших плодів.

Останні новини:  Чим підживити моркву в липні, щоб восени радіти гарному урожаю

Настій кропиви готується шляхом замочування свіжої кропиви у воді. Наповніть відро свіжою кропивою, залийте водою і залиште настоюватися на 1-2 тижні, періодично помішуючи. Процідіть настій і розведіть його водою у співвідношенні 1:10. Поливайте отриманим розчином ожину під час цвітіння, щоб забезпечити рослини додатковим азотом і мікроелементами, такими як залізо та магній.

Останні новини:  Названо чотири знаки зодіаку, які хворіють найрідше

Використання цього комплексного підходу допоможе ожині отримати всі необхідні поживні речовини для рясного цвітіння та формування здорових плодів. Не забувайте про регулярний полив а також про перевірку на шкідників та хвороби.