Компанія Toyota побудувала першу у світі водневу піч для піци

06.07.2024   15:42    344

Унікальний проєкт японська марка реалізувала спільно з фірмою Rinnai. За допомогою незвичайного рішення автовиробник просуває використання водню як палива. Крім того, в рамках колаборації фахівці розробили компактний гриль, що так само працює на водні.

У конструкції печі розробники застосували систему подачі та контролю водню від Toyota Mirai. При цьому система управління використовується та сама, що й у звичайних побутових печах. Крім того, воднева піч обладнана всіма традиційними елементами: димоходом і напівкруглою зоною, в яку поміщається піца.

Останні новини:  Tesla буде використовувати людиноподібних роботів у 2025 році
Toyota

Представники японської марки повідомили, що воднева піч повністю безвідходна, оскільки газ під час горіння з’єднується з киснем, утворюючи пару. Також автовиробник підкреслив, що приготування піци на водні робить її смачнішою, оскільки на цьому газі можна готувати швидше, насичуючи їжу вологою.

Крім того, в рамках спільної колаборації фахівці розробили компактну піч для барбекю, на якій кухарі японського бренду готуватимуть їжу для гонщиків заводської команди Toyota з ралі.

Останні новини:  Великобританія успішно випробувала лазерну зброю Raytheon, встановлену на броньованому авто

На початку червня для пілота Формули-1 розробили унікальний Land Rover Defender, обладнаний піччю для піци. Модернізація позашляховика зайняла понад тисячу годин.nnews.com.ua