Жінка вирішила вдочерити крихту-каченя, від якого відмовилася рідна мати

24.06.2024   15:30    14

Часом природа буває дуже жорстокою навіть з найменшими і нешкідливими істотами. Кілька місяців тому мама-качка відмовилася від свого каченяти лише тому, що він вилупився трохи пізніше, ніж всі інші.

Покинуту матір’ю маленьку качечку прямо під час вилуплення знайшла жінка на ім’я Ерін. Вона спробувала повернути дорослу качку в гніздо, щоб вона познайомилася з ще однією своєю дитиною, але та вперто відмовлялася навіть підходити до неї.

«Я знала, що каченя не переживе ніч, і моя свідомість не дозволила мені проігнорувати це», — сказала Ерін.

 

Останні новини:  Гігантського кота на вулиці приймають за собаку

Ерін вирішила стати «мамою» для крихітної качки, яку вона назвала Беа. Щоб виростити Беа, жінка обладнала для неї ящик з підігрівом, додатковим освітленням, поїлкою і годівницею. Незабаром качечка зміцніла і стала активною, і Ерін почала випускати її на вулицю, де вона познайомилася з двома іншими качками, що живуть на задньому дворі.

Останні новини:  В Африці гієнові собаки влаштували затор посеред дороги

 

Пернаті швидко подружилися і стали багато часу проводити разом.

«Кожен день я працювала над тим, щоб Беа почала спілкуватися з Бланш і Дороті — двома іншими качками, які живуть у мене у дворі. Зараз, коли вона бачить їх, вона радісно біжить до них, щоб привітатися», — розповіла Ерін.

Незважаючи на те, що Беа подобається тусуватися з родичами, спілкуватися зі своєю двоногою мамою вона любить значно більше. Їй подобається сидіти в капюшоні Ерін, коли вона працює, грати з нею і спати поруч з нею. Хоча качка стрімко зростає, жінку це не турбує: адже у них попереду ще багато років, які вони зможуть провести разом.
 

Останні новини:  Коала насмішила незвичайними звуками (ВІДЕО)