Ворон був вихований в компанії кроликів і тепер думає, що він один із них

22.06.2024   18:30    3

Ворон, вирощений подружньою парою на фермі, вважає себе кроликом! Він стрибає по клітці тварин і любить ласувати кормом з їхньої миски. Здається, кроликам це теж подобається, і всі п’ять гризунів вважають його одним із них.

Ворон був врятований Ендрю Сільвервудом в Англії після того, як він знайшов птаха посеред жвавої дороги зі зламаною ногою. Тоді ворону було лише близько двох тижнів. Чоловік та його дружина Сюзанна привезли пташеня до своєї оселі, і так воно почало жити серед кроликів подружжя.

Останні новини:  Президент США публічно оконфузився, назвавши Камалу Гарріс - Трампом: демократи закликали Байдена вийти з перегонів - ЗМІ

Передбачалося, що його перебування в сім’ї буде тимчасовим. Птаха ніколи не тримали в клітці й у нього була можливість полетіти, але він просто залишився. Подружжя вирішило дозволити йому жити в будинку та назвало ворона Джейком. Наразі пара викладає чарівні відеоролики зі своїми тваринами, які показують, як Джейк обіймається з кроликами та стрибає разом із ними.

Останні новини:  У Японії ухвалили курйозний закон про сміх: подробиці

«Кролики прийняли Джейка як одного зі своїх», — сказав Ендрю. «Він справді думає, що він кролик. Джейк перейняв їхні риси, і він такий кумедний, коли стрибає разом із ними».