Вклавши кисть в зуби вихованцеві, господиня розкрила в ньому незвичайний талант

13.06.2024   19:00    14

Восьмирічний пес Хантер — дуже творча особистість, правда, з’ясувати це вдалося порівняно недавно. Близько чотирьох років тому його господиня — Деніз Ло — вперше вклала в зуби цуценяти сіба-іну кисть і показала, як нею можна малювати. За її словами, Хантер завжди був дуже цікавим вихованцем. Йому подобалося вивчати і пробувати щось нове. І коли родині знадобилася нова картина для вітальні, господарі вирішили дати собаці шанс зробити щось власноруч, тобто зубами.

“Вже з першої картини стало ясно, що у нього дуже добре виходить. Малювати йому сподобалося, тож ми стали пробувати ще”, — згадує Деніз.

Останні новини:  Песик вирішив помотати господарю нерви, замкнувшись від нього у вантажівці

А коли жінка опублікувала фотографії з роботами Хантера в соціальних мережах, до нього прийшов справжній успіх. За чотири роки родині вдалося продати 288 картин, написаних собакою, і заробити більше 13 тисяч фунтів (за поточним курсом це близько 5 мільйонів гривень).

Здавалося б, що може намалювати собака крім плям і мазків? Але ні, господиня Хантера стверджує, що всі його картини відрізняються одна від одної, а образи рідко повторюються. “Він малює важкі мазки і “галочки” товстими кистями, а потім вимальовує петельки і точки тонкими. Ми ніколи не примушуємо його — він творить лише тоді, коли сам цього хоче”, — говорить Деніз. Кожну свою роботу Хантер — як справжній художник підписує відбитком лапи.

Улюбленого кольору у собаки немає, але у нього є улюблена кисть маленького розміру, яку найзручніше тримати в зубах. Господарям пса здається, що він часто малює автопортрети, вибираючи для картини колір власної вовни — чорний, коричневий і кремовий.

Останні новини:  Біла кішечка вирішила перевірити терпіння свого брата та отримала прочухана

Талановитий пес-абстракціоніст також займається благодійністю. Так, для фонду допомоги тваринам SCARS сіба-іну з продажу своїх картин зібрав понад 700 фунтів.

В Instagram Хантер вже давно став зіркою. На його сторінку підписано вже 17 тисяч осіб, і ця цифра постійно зростає. Для шанувальників творчості собаки господиня іноді влаштовує прямі ефіри, під час яких Хантер створює нові полотна — такі зустрічі залучають сотні і навіть тисячі користувачів. “Ми відчуваємо, що творчість Хантера відгукується в серці багатьох людей. За ці роки ми отримали багато підтримки і добрих слів від них”, — говорить Деніз.

Останні новини:  Сором'язлива панда підкорила YouTube (ВІДЕО)