Урологи перерахували продукти, які зміцнюють здоров’я нирок

10.06.2024   21:00    720

Нирки є важливим парним органом, який грає одну з ключових ролей в підтримці здорових функцій організму, фільтруючи токсини. Деякі продукти здатні зміцнити їх здоров’я, про що розповіли урологи.

Корисною для нирок вважається кольорова капуста, оскільки вона багата вітаміном C і фолієвою кислотою. Крім того, в складі овоча багато волокон, що допомагає домогтися зниження рівня цукру в крові.

Останні новини:  Чому хочеться їсти після сніданку

Добре на органі відбивається і морква, оскільки вона містить бета-каротин і сприяє нормалізації артеріального тиску. При підвищеному вмісті в крові цукру і гіпертонії ризик порушення функцій нирок вище.

Зміцнювати здоров’я органу можна і за рахунок яблук. Останні забезпечують захист завдяки наявності в складі пектину. Згадана речовина виступає в якості натурального абсорбенту, вона допомагає зв’язувати токсини і виводити їх з організму.

Регулярно включати в свій раціон слід і цибулю, оскільки вона уповільнює розвиток захворювань. В овочі є простагландин, який перешкоджає в’язкості крові, що добре для артеріального тиску. Часник багатий антиоксидантами, що мають протизапальний ефект.

Останні новини:  Названо три продукти, які підвищують ризик утворення тромбів