Розлючена дика індичка тероризує та нападає на жителів Вашингтона

22.06.2024   20:50    10

Багато жителів Вашингтона (округ Колумбія, США) не проти прогулятися по стежці «Anacostia Riverwalk Trail» або покататися по ній на велосипеді.

Але тепер пішоходам і велосипедистам варто бути обережними, адже на стежці раз у раз відбуваються зустрічі з дикою індичкою, яка доброю аж ніяк не є. Птах переслідує людей, клюється і навіть намагається дряпатися кігтиками. Незважаючи на те, що деякі знаходять подібну неприємність трішки комічною і гідною того, щоб стати міською легендою, бідолахам, які зустрілися з індичкою, не до сміху.

Останні новини:  Впустивши телефон у басейн, чоловік влаштував комічне шоу з пірнанням (ВІДЕО)

В цей момент в Інтернеті з’явився відеоролик, на якому можна бачити, як птах атакує велосипедистку, і нещасна жінка намагається використовувати «залізного коня» як щит. Автор відеоролика (трохи раніше сам став жертвою індички) прийшов дамі на допомогу і відігнав злісне створіння палицею. Втім, всім ясно, що індичка не зупиниться. Поки співробітники департаменту парків вивісили в небезпечному місці табличку, що попереджає людей, які гуляють про небезпеку контактів з індичкою. Шкода тільки, що сам птах читати не вміє, а тому особисто йому не вказівка дані оголошення.

Останні новини:  Здається, цей граціозний котик в минулому житті був акробатом