Пес хотів привернути увагу свого господаря і вигадав дивовижний спосіб

16.06.2024   05:00    10

Собака відчув себе музикантом і вирішив швиденько зробити імпровізовану трубу. Лише одна картонка перетворила його на трубача і корову одночасно, і його майстерності перевтілення можна позаздрити — навіть господар на таку винахідливість від вихованця не очікував.

Іноді тваринам дуже сильно хочеться привернути увагу господаря. Настільки, що вони готові практично на усе, аби на них подивилися і схвалили їх дії. Очевидним переможцем у цій грі виявився позитивний песик з США.

Господар помітив, що пес тримає у роті дивний предмет. Мабуть, тварина хотіла розгризти його, але трохи не розрахувала розміри. Пащу собаки заклинило — у ній застрягла картонна трубка від рулону туалетного паперу.

Останні новини:  Пудель, який їздить на велосипеді, став зіркою в соцмережах: відео супернавички пухнастого

Господар одразу ж почав знімати задоволеного пса на відео.

“Що це там у тебе? Дай подивитися! Та це ж картонка від туалетного паперу!” — сказав чоловік.

Собака точно не розуміє, чому не може закрити пащу, але при цьому радісно виє від розмови з господарем. Людина ж розуміє, що собаці нічого не загрожує, і продовжує сміятися з нього.

“Що ти збираєшся з цим робити? Говорити ти зможеш?”

Останні новини:  У Держдумі Росії попросили Сбєрбанк не випускати більше картки із райдужним єдинорогом

І песик дивує своєю винахідливістю, миттєво перевертаючи у роті картонну тубу. Тепер у нього у зубах мегафон, труба і коров’ячий манок одночасно. Власне, саме як корова, протяжним муканням, песик і відповів на питання господаря.

“Ти звучиш як корова!”

Судячи з усього, собаку це тільки звеселило, і він затягнув протяжне мукання ще голосніше, ніж спочатку. Песик точно увійшов у смак, а господар був тільки радий підтримати свого вихованця, мукаючи разом з ним.

Останні новини:  Відео, на якому котик скупався в акваріумі з рибками, стало популярним

Люди у коментарях підтримали автора відео і песика-трубача. Багато глядачів розповіли, що їх вихованці так само, як і пухнастий герой ролика, просто обожнюють туби від туалетного паперу. А деякі відзначили, що їх вихованцям для протяжного мукання зовсім не обов’язково використовувати підручні засоби — їм достатньо просто сильно зголодніти.