Мережу повеселив впертий хаскі, який лише в обмін на смаколики спускається зі сходів

15.06.2024   23:40    3

В забавному ролику нижче впертий хаскі відмовився спускатися сходами, подавши на знак протесту на прохання своєї господині ряд завиваючих сигналів.

 

27-річна Софі Юен (Sophie Ewan) з Брістоля, Великобританія, намагалася спокусити свою собаку Рекса (Rex) спуститися до неї на перший поверх, але впертий вихованець, схоже, не особливо хотів це робити.

На кадрах помітно, як собака відкидає благання міс Юен, кожен раз відповідаючи їй своїм пронизливим виттям, яке дійсно віддалено чимось нагадує людське «NO» («ні»).

Останні новини:  Втеча кур’єра від чихуахуа розвеселила глядачів

У відеоролику Юен і її друг намагаються переконати хаскі, що нагорі «занадто жарко», але вперта собака ні в яку не хоче слухатися людей, продовжуючи залишатися на іншому кінці сходів.

Замість того, щоб послухатися власницю і спуститися, собака просто завиває, поки Юен в підсумку не наважується на підкуп свого улюбленця.

Коли ж йому була запропонована цукерка, Рекс раптово замовкає. А пізніше, після надходження повторної пропозиції, Рекс, трохи поміркувавши, нарешті, почав рух сходами в бік людей для того, щоб отримати належну йому нагороду.

Останні новини:  Єнот вирішив повечеряти разом з котом, але пухнастику таке товариство не сподобалося

У другій частині ролика Рекс знову опинився нагорі якихось сходів, і знову собака вирішила проявити всю свою впертість.

 

“Мені потрібно, щоб ти спустився вниз. Як довго ми збираємося вести цю розмову?”, — каже жінка у відео.

Пес знову виє на кожне слово Софі, викликаючи у неї сміх, і тим не менше після чергової порції умовлянь тварина все-таки йде на зустріч жінці і спускається до неї вниз.

“У нас завжди на сходах були дитячі хвіртки, і йому якимось чином вдавалося прокрастися і піднятися наверх, тому що він любить пустувати”, — розповіла Юен.

“Раніше він був більш впертим, тому єдиний спосіб змусити його спуститися — підкупити солодощами!”

“У нього починається істерика, коли він повинен спуститися вниз. Особливо йому не подобається, коли йому кажуть вставати з ліжка.”

“Рекс — абсолютно любляча собака, він анітрохи не агресивний.”
“Рекс може бути впертим, в більшості випадків він робить протилежне тому, що ви йому говорите.”