Качка через своє гігантське зростання, стала зіркою інтернету

15.06.2024   09:40    7

29 квітня в Твіттері, присвяченому дитячому письменнику Діку Кінг-Сміту, опублікували фотографію з найвищою качкою у світі, зростання якої нібито становить більше метра.

Пізніше було з’ясовано, що на фотографії — 70-сантиметрова качка на прізвисько Long Boi (довгий хлопчик). Це самець виведеної породи індійський бігун, або, як її називали раніше, пінгвінка. Такі птахи стоять як пінгвіни і не ходять вперевалку, а бігають.

Останні новини:  У Держдумі Росії попросили Сбєрбанк не випускати більше картки із райдужним єдинорогом

Тварина вже кілька років живе на території кампуса Йоркського університету. У птиці навіть є свій інстаграм, в якому студенти і співробітники університету розповідають про життя Long Boi.

Восени минулого року студентська спілка нагородила Long Boi, як “кращу водоплавну птицю”, а через пів року птах отримав почесний ступінь за заслуги перед університетом.

Останні новини:  Жінка зафіксувала на відео, як її переслідують качки

Птах навіть брав участь в кампанії Університету по боротьбі з коронавірусом, проте по‑справжньому популярним Long Boi став тільки в кінці квітня. Тоді качку відразу зробили героєм мемів.

На качку звернув увагу колишній нападник збірної Англії Пітер Крауч, зріст якого становив понад два метри. Крауча вважають одним з найвищих футболістів за всю історію.

“Моє каченя”, — написав футболіст.