Фрнацузька компания представить наземного робота-охоронця GR100: виявлення тепла і мікрофон з гучномовчцем для спілкування

08.06.2024   12:02    639

GR100 в основному призначений для спостереження за промисловими та чутливими об’єктами та ефективно працює поза приміщеннями. Цей робот використовує передові технології, включаючи алгоритми злиття даних і штучний інтелект, що дозволяє йому контролювати великі території, виявляти аномалії та проактивно втручатися, щоб запобігти інцидентам.

Технічні характеристики GR100 включають високу автономність у зовнішньому середовищі, оснащення найсучаснішими датчиками та системами аналізу в реальному часі для постійного моніторингу. Робота можна налаштувати відповідно до потреб кожного клієнта в безпеці.

Робот має вагу 130 кілограмів і може розвивати максимальну швидкість 2,5 метра на секунду, що еквівалентно 5-6 кілометрам на годину. Він забезпечує автономну роботу 4,5 години на одному заряді. Оснащений п’ятьма камерами, включаючи одну термографічну для виявлення тепла, він також має мікрофон і гучномовець для спілкування. Робот ефективно працює в діапазоні температур від -10°C до 40°C. Він потребує зарядної потужності 1000 Вт і може бути повністю заряджений лише за 1,5 години.

GR100, розроблений і виготовлений у Франції, є прикладом прагнення Running Brains Robotics просувати французькі інновації та досвід. Робот відповідає високим стандартам якості програмного та апаратного забезпечення, що забезпечує повну технічну підтримку.

Running Brains Robotics позиціонує себе в авангарді технологій автономного спостереження з GR100, демонструючи сильну відданість інноваціям і французькій якості. Розробка цього робота може зіграти значну роль у підвищенні безпеки конфіденційних і промислових об’єктів, збільшуючи присутність компанії на міжнародному ринку охоронної робототехніки.


wheel-news.com