Жінка замінила осиротілому єнотику рідну маму і зробила його популярним

23.05.2024   14:20    3111

Кейті Фускальдо вперше побачила Рокетт, коли тій ледве виповнився тиждень. Осиротілий і ослаблений через недостатнє харчування єнотик забрів у двір до друга сім’ї Фускальдо, і той приніс його Кейті, тому що знав про її любов до тварин.

Жінка справді змогла замінити малятку матір. Вона вигодовувала його з пляшечки, грала і купала. Вона навіть забезпечила йому ветеринарне спостереження. Виявилося, що єдиною серйозною проблемою Роккет був недобір у вазі. Та завдяки хорошому апетиту малятко швидко оговталося.

Останні новини:  Відчайдушна черепаха обставила всі підводні човни планети

Залишати Рокетт у себе Кейті не планувала, і щойно та підросла і набрала вагу, прийомна мама відпустила її в дику природу. Але її улюблениця далеко не пішла і оселилася у двох кроках від будинку. Тому тепер Фускальдо продовжує підгодовувати Роккет і навіть пускати до себе додому.

Останні новини:  Хаскі залишився сам у ванній кімнаті і розвеселив не лише господиню

Кейті також вирішила, що можна розповісти історію Роккет публічно. Вона завела акаунт в Instagram. Там багато фотографій із витівками піврічної єнотихи. І з її іграми, у яких беруть участь собаки Фускальдо.

Роккет та інші тварини сім’ї настільки подружилися, що Кейті навіть іноді сумнівається, чи розуміє молода жінка, що відноситься до іншого виду. Як би там не було, вона рада, що Роккет з’явилася:

“У нас чудові відносини! Вона побачила в мені матір. І я скористалася цією унікальною можливістю, щоб виходити і виховати це чудове створіння”.