Завдяки зустрічі зі зварником-мандрівником кішка стала зіркою соцмережі

19.05.2024   22:30    286

У Діна і Нали більше 800 тис. підписників у Instagram, а перегляди їх відео на YouTube приносять заробітки, які йдуть на котячий корм і ремонт велосипеда. Чим ця парочка так сподобалася людям — розповідаємо далі.

Два роки тому шотландський зварювальник Дін Ніколсон вирішив, що йому набридло розмірене життя і робота за графіком. Він зібрав речі, сів на велосипед і вирушив у навколосвітню подорож, щоб побачити світ і пізнати себе.

Але навряд чи він тоді підозрював, наскільки сильно зміниться його життя, а головне — завдяки кому.

Зараз 31-річний Дін і його кішка Нала — зірки Instagram. Вони зустрілися випадково десь на кордоні Боснії і Чорногорії та продовжують подорожувати разом.

Дін жив у невеликому містечку Данбаре, яке знаходиться на схід від Единбурга на узбережжі Північного моря. Коли він вирішив вирушити у свою грандіозну велоподорож, його першим пунктом став Амстердам. До Нідерландів з британського берега можна дістатися на поромі.

Останні новини:  Студентка австралійського університету похвалилася дивовижною зустріччю під час лекції

Ночуючи здебільшого у наметі, Дін проїхав через Бельгію, Швейцарію, Італію і Хорватію, а потім опинився у Боснії, де і познайомився зі своїм майбутнім товаришем за подорожжю.

“Це був звичайний день — розповів він. — Я був на шляху до Чорногорії, підіймався на велосипеді на високий пагорб. І тут я почув тоненьке “няв” десь у себе за спиною. Вона бігла за мною вгору вздовж схилу пагорба. Тоді я зупинився, а вона від мене ані на крок. Я посадив її у сумку на раму, щоб їй було зручно, і вирішив відвезти до найближчого міста, щоб перевірити, чи є у неї мікрочип. Але чіпа не було, а вона залізла мені на плече і заснула. І все, я зрозумів, що вона їде зі мною подорожувати далі”.
Спочатку Дін планував якнайшвидше доїхати до Таїланду, але з появою кішки, яку він назвав Нала, змінився і темп, і маршрут.

Останні новини:  Хаскі проспав пограбування свого господаря, добре що воно було інсценоване

Одного разу вони з Налою потрапили під дощ. Вона промокла і захворіла. Саме у той момент він зрозумів, що подорож не може тривати із заздалегідь запланованою швидкістю. Дін злякався, що може втратити Налу, і вирішив зупинитися у хостелі на кілька днів. Там вона одужала, і вони поїхали далі.

“Вона навчила мене не поспішати і насолоджуватися моментом, — зазначає Дін. — Коли вона зі мною на велосипеді, її потреби понад усе, тож подорож сильно сповільнилася. Ми часто зупиняємося і граємо. Якщо на шляху ліс — ми там граємо. Ще вона обожнює бігати пляжем”.

Останні новини:  Чоловік зафіксував на відео курйозний момент зі своїм котом та до сліз розсмішив Мережу

 

Дін і Нала проїхали близько 16 тис. кілометрів разом. Він оформив кішці паспорт, і тепер вони можуть їхати, куди їм заманеться. Ну або майже.

“Я не міг проїхати з кішкою через Іран, тому що там не можна зупинятися з тваринами у готелях. Тож цей відрізок ми пропустимо”.

Куди б вони не приїхали, скрізь Діна і Налу балують увагою. Кішечка у кошику велосипеда або на плечі господаря захоплює увагу більшості місцевих жителів і це дуже допомагає налагодити контакт. Через неї Діна навіть пригощали пивом безкоштовно.

 

 

“Ми плануємо перезимувати у Греції, де попрацюємо у притулках для тварин. Навесні ми поїдемо, тримаючи курс на Таїланд. Дуже вже мені хочеться здійснити свою мрію і посидіти на пляжі з кокосом”, — сказав Дін.