Як перестати мріяти і почати діяти

14.05.2024   02:19    595

Бути мрійником і слідувати за мрією — зовсім різні речі. Якщо ви хочете перестати витати в хмарах і зробити свої фантазії реальністю, потрібно зробити декілька важливих вчинків.

Почніть з розуміння, що вам потрібно

Саме ви контролюєте своє життя, і якщо у вас є відчуття, що ви глибоко нещасні, — це так і є. Годі мріяти про краще життя і зробіть його таким, як би складно це не було.

В якості першого кроку проведіть цілий день у мріях — дозвольте собі візуалізувати свої бажання. Відчуйте, що означає бути успішною. Уявіть, як виглядатиме ваш ідеальний день у майбутньому. Подумайте про себе так, немов ви вже увійшли в потрібний ритм і просто насолоджуєтеся тим, що відбувається. Візуалізуйте роботу, яка приведе вас до цього. Концентруйтеся не тільки на стрічці, яку вам доведеться зірвати на фініші, але і на тому, як блискуче ви будете бігти цей марафон, обганяючи всіх завдяки своїй підготовці.

Концентруйтеся на позитивному

Попрацюйте над умінням контролювати свої думки і емоції так, щоб вам вдавалося зосередитися на позитивних речах. Позбавтеся від оточення, яке заважає вашим інтересам, і знайдіть тих, хто дійсно зможе надавати для вас підтримку. Подивіться в дзеркало і прийміть те, що в ньому бачите. Пам’ятайте, що прагнути до досконалості абсолютно безглуздо і ви ніколи не станете такою людиною, якою хоче вас побачити суспільство. Слідуйте своїй інтуїції і ігноруйте чужу диктовку.

Ці кроки дозволять вам позбавитися від негативних асоціацій з наслідками своїх вчинків в напрямку мрії. Чим більше роботи в цьому напрямку — тим швидше ви змінюєте своє мислення від «мрійника» до «людини, яка прагне за мрією».

Зламайте патернЯкщо ваш страх робити щось викликаний попереднім досвідом падіння в калюжу — попрацюйте над тим, щоб змінити свою реакцію на події. Протріть очі, підніміть голову вище і продовжіть йти вперед — тільки так ви зможете досягти успіху. Страх, що ви ніколи не досягнете своєї мрії — дурниця у порівнянні з життям, в якому ви ніколи не займаєтеся тим, чим хочете.

Заведіть планер

Вашу мрію давно час перетворити в план, який дозволить зрозуміти, як розділити задачу на дрібні підпункти. Заведіть щоденник або інтелект-карту і почніть записувати всі свої думки щодо мрії. Вкажіть, які терміни здаються вам реальними для виконання кожної стадії. Розділіть завдання на квартал, місяць і тиждень і вкажіть завдання на кожен день цієї роботи — навіть якщо в якісь моменти у вас може вистачати часу тільки на п’ятихвилинний пошук інформації.Вам потрібно знайти великих клієнтів? Переходьте до пошуку прямо сьогодні, навіть якщо часу на перерві недостатньо. Потрібно зробити ризикований проект, щоб залучити кращі PR-агенції? Покажіть свій продукт ринку. Не знаєте, що саме потрібно зробити? Запитайте поради у людини, яка могла би бути вашим наставником.

Зробіть перший крок

Планування на папері — відмінний етап, але вам час почати діяти. Приступайте до першого кроку, яким би малим він не здавався. Напишіть перший лист, складіть резюме, зв’яжіться з корисною людиною, дізнайтеся вартість оренди приміщень.

Намагайтеся довго не думати про те, чим для вас це може обернутися, — так ви, найімовірніше, заженете себе в глухий кут заперечення і виправдань. Поки думаєте, що ваша мрія пов’язана з важкою роботою — та і буде здаватися непосильним.