Розумним людям складно знайти свою любов — і ось чому

25.05.2024   04:35    703

Один чоловік сказав, що його самотність пов’язана з тим, що він дуже розумний. Ми серйозно задалися питанням, чи дійсно рівень інтелекту впливає на особисте життя людини. Зрештою прийшли до висновку, що так. Зовсім не намагаємося сказати, що якщо ви знайшли собі пару, то ви дурні. Давайте відразу прояснимо — це не так. Просто високоінтелектуальним особистостям потрібно на це значно більше часу.

І ось чому:

Розумні люди схильні до глибокого аналізу відносин

Люди з високим рівнем інтелекту більш завбачливі, ніж інші. А передбачливість сама по собі є умінням аналізувати ситуацію, зіставляти її з досвідом минулого і робити експертну оцінку варіантів подальшого розвитку подій.

Останні новини:  Звички людей, які живуть, не зраджуючи істинному “Я”

У романтичних стосунках такі особистості швидко йдуть від свого партнера при найменшому натяку на появу проблем. Якщо вважати досвід кращим серед вчителів, то у своїх рішеннях найрозумніші люди покладаються тільки на нього.

Однак в питаннях кохання це може зіграти з вами підступний жарт. Всі відносини в чомусь схожі, але те, що зруйнувало одні відносини, необов’язково зруйнує і інші, але люди, які звикли керуватися тільки досвідом, при перших же труднощах відразу спалюють всі мости.

Розумні люди надмірно обережні

 

Останні новини:  6 способів зробити макарони корисними для схуднення

Ще один наслідок сліпого слідування минулому досвіду. Річ у тому, що розумні люди надмірно обережні. Їм складно відкритися своєму партнерові через спроби їхнього розуму проаналізувати ситуацію і зіставити її з попередніми разами, коли вони відкривались кому-небудь, а потім їм розбивали серце.

Тому іншим людям здається, що багато особистостей з високим рівнем IQ холодні. А ніхто не хоче, щоб його партнер володів цією якістю.

Останні новини:  Добірка рецептів із сезонними продуктами червня

Розумні люди часто самі вибирають самотність

Високоінтелектуальні особистості ретельно аналізують все, що пов’язано з романтичними відносинами. Отже, вони розуміють, що краще бути одному, ніж опинитися в парі з певним партнером.

Ось воно — раціональне і зважене рішення. По суті, виходить, що більшість розумних людей свідомо вибирають свою самотність, а не виявляються самотніми волею долі.