Правила щасливого і успішного життя

24.05.2024   01:22    970

Книгу нашого життя ми пишемо самі. І якою їй бути теж визначаємо тільки ми — з допомогою вибору, який робимо кожен день. Цих виборів — сотні, і з часом вони мають властивість накопичуватися і, зрештою, визначають долю кожної людини.

Чи замислювалися ви, як виглядає ваш вибір? Що обираєте ви?

Представляємо вісім варіантів вибору, за допомогою яких ви можете перетворити життя до невпізнання. Ви будете жити в достатку, вам буде везти буквально у всьому, що б ви не задумали.

Вибирайте особистісний ріст

Ми всі любимо помріяти і поговорити про те, як було б здорово вдосконалюватися і рости. Особливо, коли прочитаємо мотивуючу публікацію або книгу. Але, здебільшого, дуже небагато втілюють це в життя. Хоча начебто б, що тут складного?

Тим не менш більшість з нас нічого або дуже мало робить для особистого зростання в реальному житті. Мова йде про те, щоб регулярно займатися фізичними вправами, відкладати гроші на майбутнє (хоч потроху), читати хоч одну (а краще дві-три і більше) книгу в місяць, раніше вставати кожен день хоч на півгодини, знайти собі нове хобі, яке буде радувати.

Тобто прийняти рішення стати тією людиною, яка у своїй Мандрівці буде продовжувати рости кожен день.

Останні новини:  Добірка рецептів із сезонними продуктами червня

Не відповідайте злом на зло

Нам у житті зустрічаються дуже різні люди: не тільки добрі і мудрі, але і заздрісні, злі, які будуть ображати нас. Природно, що у вас не буде виникати спокуси відповісти останнім тим же. Не піддавайтеся цьому.

Коли вам брешуть — все одно говоріть правду. Коли вас намагаються обвести навколо пальця — все одно грайте за правилами. Ясна річ, що іноді нам буде дуже непросто, але, повірте, в кінцевому підсумку переможете саме ви, а не злий і брехливий чоловік.

А найголовніше — будете спокійно спати по ночах. А це — дуже немало.

Позбудьтеся від поганих і шкідливих звичок

Спочатку прийміть тверде рішення назавжди покінчити зі звичкою, яка шкодить вашому здоров’ю та якості життя. Просто сьогодні, а не з понеділка чи Нового року виберіть одну таку звичку і скажіть: «Стоп, ми з цим покінчимо».

Останні новини:  6 способів зробити макарони корисними для схуднення

Якщо не знаєте як — спитайте поради у друзів, знайомих. Забудьте на час про інших, вибирайте поки одну, — і вперед. Киньте палити, розрахуйтеся, нарешті, з боргами, почніть правильно харчуватися і більше рухатися, щоб скинути зайву вагу.
Вибирати вам. Головне — рішучість і наполегливість.

Вибирайте працювати мудріше

Ви відчуваєте себе вичавленим, немов лимон, і ви нічого не встигаєте? Коли подібне відбувається, спочатку проаналізуйте, скільки часу ви витрачаєте на роботу. Чому затримуєтеся допізна, і що викликає у вашому житті хаос?

Коли ви організуєте свою роботу, то навчитеся раціонально використовувати робочий час, не витрачаючи його на другорядні, а то і зовсім не потрібні речі. Ви не уявляєте, скільки у вас вивільниться часу для спілкування з рідними, відпочинку й хобі.

Ставтеся до своєї роботи як до того, що приносить користь іншим

А не тільки, як до примітивного і нудного заробляння грошей. Якщо ви всією душею і серцем будете прагнути до того, щоб допомагати іншим людям, то і гроші з’являться як би самі собою. Допомагайте іншим людям рости, і ваші фінанси будуть зростати одночасно.

Останні новини:  Звички людей, які живуть, не зраджуючи істинному “Я”

Вибирайте розумний баланс духовного, емоційного та фізичного

Наше життя тільки тоді щасливе і гармонійне, коли ці три складові знаходяться в гармонії і розумному балансі. Намагайтеся однакову кількість часу приділяти розвитку духовності, емоційного стану та фізичного здоров’я.

Вибирайте завжди більше сіяти, ніж пожинати

У нашому світі більшість налаштована на те, щоб отримувати від життя, і дуже мало хто розуміє, що набагато важливіше — віддавати. Світ стане набагато краще, коли всі ми захочемо подарувати йому щось хороше і світле. Не скупіться: віддавайте свій час, щоб допомогти комусь, допомагайте грошима нужденним і хворим людям, щедро діліться своєю любов’ю. Повірте, вам все повернеться сторицею.

Приходьте додому до вечері, щоб побути з рідними людьми

Сім’я — це найважливіше, що є в житті кожної людини. Постарайтеся якомога більше часу проводити з тими, кого любите, і хто любить вас: з батьками, братами і сестрами, подружжям, дітьми.

Це той вибір, про який ви ніколи не пошкодуєте. Це дорогоцінні хвилини нашого життя. Так нехай їх буде більше!