Найбільш несумісні знаки зодіаку у коханні : всього 5

22.05.2024   09:52    1534

Кохання — особливе почуття, при якому, начебто, абсолютні протилежності породжують різноманітність, сварки стають приводом для «бурхливого» примирення, а мінуси перетворюються на плюси. Однак простежується свого роду закономірність серед знаків зодіаку, яким дуже складно набути гармонії у відносинах. Переможець «Битви екстрасенсів» Мехді Ебрагімі Вафа назвав пари знаків зодіаку, союзи яких розпадаються найчастіше.

Овен та Водолій. Це дуже різні за типом особистості. Відрізняються як їх типажі, так і їх підходи до життя. У цих відносинах, як у байці про лебедя, рака та щуку, кожен тягне у свій бік. Водолій прагне тиші та спокою, особистого простору та незалежності, тоді як Овену цікаво рух уперед у тому чи іншому прояві. Почуття, що спалахнули на початковому етапі, швидко згасають під пресом протиріч, у сухому залишку залишаються закиди і непорозуміння, які практично неможливо подолати.

Останні новини:  Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 червня 2024 року

Лев та Телець. Обидва дуже гарячі та темпераментні натури. Ці пари часто плутають пристрасть із любов’ю, внаслідок чого виникають численні суперечки, зіткнення інтересів та боротьба за лідерство. Ніхто з них не хоче поступатися, тому найчастіше відбувається «пінг-понг» у образах та позиціях. Тільці прагнуть до створення сім’ї, Леви, загалом, начебто теж, але якщо йдеться саме про пристрасть, а не любов, стосунки приречені на провал. Домовитись представники цих знаків можуть лише на короткий час, довгострокові угоди, як правило, ні до чого не призводять.

Рак і Стрілець. Поєднання сильних енергетичних партнерів. Обидва розумні, розважливі та уважні до деталей. Це безумовні плюси, які в парі перетворюються на сімейну зброю, здатну дати відсіч багатьом викликам. Проте їм заважає прямолінійність як одного, і другого. Такі спілки бувають успішними, якщо вони були створені у зрілому віці, тоді накопичений досвід допомагає уникнути багатьох помилок. Конфлікти в таких спілках, як правило, виникають не на побутовому ґрунті, а через духовні розбіжності.

Останні новини:  Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 червня 2024 року

Водолій та Скорпіон. Витончені Водолії вимагають особливої ​​уваги, без справжніх почуттів та щирого кохання навіть немає сенсу до них наближатися. У свою чергу, Скорпіони цікаві тим, що для «своїх» вони будуть найніжнішими і добрішими, а ось до інших вони пред’являють завищені вимоги. Тому в союзі Водолія та Скорпіона на перший план виходить абсолютна довіра. Якщо у Скорпіона виникне найменший сумнів — Водолію буде дуже непросто повернути прихильність. І ще один момент: Скорпіон після розриву стосунків завжди спалює за собою мости. Другого шансу не буде, особливо для нерішучого Водолія.
Козеріг та Риби. У цих спілках каменем спотикання стають три питання: лідерство в парі, матеріальний добробут та подальші перспективи. Не можна сказати, що ними рухають виключно меркантильні інтереси. Але їхнє прагнення до повного володіння ситуацією та контролю найчастіше виявляється згубним для їхнього союзу. Почуття йдуть на другий план, породжуючи відчуженість. Для збереження союзу їм важливо навчитися не боятися поступатися і чути одне одного.

Останні новини:  Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 червня 2024 року


glamour.kyiv.ua