Господиня на відео показала, як її кішка приймає ванну, і отримала мільйони переглядів в Тікток

23.05.2024   19:00    276

Господиня терплячої кішки на прізвисько Еммі показала, як її вихованка приймає ванні процедури, і змусила глядачів заздрити. Чотиринога так спокійно трималася за кран під час душу, що не тільки стала в очах користувачів тіктока домашнім улюбленцем мрії, але і потрапила в меми про повне смирення.

Рідко коли кішка може порадувати свого господаря спокійною поведінкою під час банних процедур, але тільки не вихованка на прізвисько Еммі. На відміну від інших домашніх тварин вона не викручується, не нявкає і не дряпається, похвалилася господиня у вірусному ролику.

Останні новини:  Хаскі залишився сам у ванній кімнаті і розвеселив не лише господиню

На кадрах відео біла в цятку пухнаста кішка стоїть в раковині на задніх лапах, а передніми міцно тримається за кран, поки блогерка старанно промиває її шерсть.

Всім своїм виглядом Еммі випромінює спокій і не виявляє ні краплі занепокоєння, стійко терплячи всі необхідні лазневі процедури.

Багатьох власників кішок, що подивилися ролик, здивувало, з яким смиренням вихованка приймає ванну. Адже їм залишається тільки мріяти про настільки ж спокійного домашнього улюбленця, що не доставляє клопоту. Деякі з глядачів поділилися підозрами, що Еммі пристебнули до крана наручниками, щоб не втекла.

  • “Котик, пристебнутий наручниками.”
Останні новини:  Качка через своє гігантське зростання, стала зіркою інтернету

А інші жартома попросили порад у автора милого ролика в надії, що і у них колись вийде навчити кішку не боятися води.

  • “Як же домовитися з котом, щоб він так спокійно стояв та ще кайфував? Моя кішка купатися взагалі не любить.”

Еммі під час водних процедур виглядає настільки колоритно, що кадр з нею міг би стати шаблоном для мема про повне смирення. Так, часто буває, що на людей навалюється сотня проблем одночасно, з якими вони з останніх сил намагаються впоратися з тим же спокоєм, що і кішка — з прийняттям душу.