10 важливих речей, які потрібно зробити кожній дівчині до заміжжя

19.05.2024   00:50    759

Кожна дівчина мріє про прекрасного принца на білому мерседесі. Якщо ви думаєте інакше – значить ви ще не зустріли ту людину, від обіймів якої просто божеволієш. Сильне почуття рано чи пізно приходить до всіх (любові всі віки…). Однак дещо надзвичайно корисно мати у своєму багажі життєвий досвід до весілля.

1. Бурхливий роман

Напруження почуттів дуже важливе для відносин. Без цього рано чи пізно будь-яке полум’я кохання згасає. Тому дуже важливо дізнатися, що таке справжні почуття. Розбавивши свої сірі будні яскравими емоціями, дівчині легше зрозуміти себе та свої вимоги до майбутнього чоловіка.

2. Освіта

Добра освіта значно підвищує шанси знайти гідну роботу. Крім цього, чоловік не зможе дорікнути освіченій дружині в обмеженості чи неписьменності. Шанс піти в декрет після заміжжя досить високий, і здобуття освіти доведеться відкласти. Найчастіше диплом є лише одним з пунктів при працевлаштуванні. На жаль, формальності багато що означають у нашому житті і без них не обійтися.

3. Заробляти сама

Вміння забезпечити себе та бути самостійною значно підвищує дівчину в очах оточуючих та самої себе. Побудувати забезпечене життя без партнера можна кожній дівчині. Коли “принц” з’явиться – ви твердо стоятимете на ногах і не будете від нього залежати. Тому від вашого обранця знадобляться лише сильні та палкі почуття, все інше у вас уже є.

Останні новини:  Як вийти із зони комфорту? 6 ефективних тактик

4. Пожити окремо

Як приємно почуватися справжньою господинею. Згодом чоловік та діти неслабко змінять уклад та ритм життя. Окреме проживання це чудовий досвід, який дозволить подорослішати та навчитися організовувати простір навколо себе. Не треба поспішати  жити з хлопцем. Сьорбнути всі радощі спільного проживання ви ще встигнете. Насолоджуйтеся всіма плюсами самотності, яких не вистачатиме після заміжжя: готувати і забиратися потрібно набагато рідше, немає необхідності перед кимось звітувати і багато часу можна присвятити собі.

5. Витрачати кошти на себе кохану

Коли, якщо не зараз? І на кого, якщо не на себе? Сімейні витрати можуть відкласти на потім придбання модних дрібничок. Гарно одягатися і виглядати потрібно зараз, а не згодом. Та й горезвісне “потім” може й не настати. Реалізуйте свою дитячу мрію. Чоловіки не завжди з розумінням ставляться до починань своєї дружини, які забирають гроші та час.
6. Любити себе

Останні новини:  Як вийти із зони комфорту? 6 ефективних тактик

Якщо дівчина себе не любить як її любитиме хтось інший? Потрібно подобатися самій собі, а для цього, звичайно, потрібний догляд. За сучасних технологій просто не може бути негарних дівчат. Настав час викинути з голови всі стереотипи і зайнятися собою. Тим більше, що багато хто вже так і робить.

7. Навчитися готувати та обслуговувати саму себе

Шлях до серця чоловіка лежить, у тому числі, через шлунок. Це з одного боку. З іншого боку, гарне та різноманітне харчування позитивно впливає на стан здоров’я. А обслуговувати себе має вміти будь-яка людина, незалежно від статі. Важливо мати корисні навички, але демонструвати їх при кожній нагоді не варто.

8. Носити міні-спідниці

Погодьтеся, приємно насолоджуватися власним відображенням у дзеркалі? Однак ще приємніше ловити захоплені погляди оточуючих. Міні допоможе в обох випадках. Додайте сюди рівну спинку, елегантні туфельки і результат не забариться. Буває, що деякі чоловіки надто ревно стежать за тим, як одягається їхня дружина. Міні може стати предметом непотрібної суперечки. Використовуйте можливість!

Останні новини:  Як вийти із зони комфорту? 6 ефективних тактик

9. Подорожувати

Ніхто не повертається з подорожей, яким був раніше. Світ надто величезний, щоб сидіти на одному місці. Може, ваш майбутній супутник живе в іншій країні, а ви все ніяк не зберетеся з думками відвідати її. Ідеальним варіантом буде проживання за кордоном. Навчання чи стажування допоможуть підтягнути мову та завести нові знайомства. Організуйте подорож з подругами або дружньою компанією. Таке навряд чи вдасться повторити після заміжжя.

10. Змінити свій стиль

Як часто дівчата у свої 16-25 років твердять: “Це не на мій смак”. Звідки у такому юному віці можна зрозуміти свій смак? Життя сповнене нових відкриттів та експериментів. Поміняйте зачіску, колір волосся, стиль одягу, макіяж тощо. Нанесіть тимчасову тату хною та, за бажання, змінюйте її за своїм бажанням. Іншої можливості може і не бути, тому що можливий конфлікт інтересів:)

Цей список абсолютно індивідуальний. За бажанням можна додати або вилучити деякі пункти.

Заміжні дівчата із задоволенням допоможуть розібратися в цьому, поговоріть із досвідченішими подругами:)

І пам’ятайте, найголовніше – це бути щасливою!


zhenskiy.kyiv.ua