Жінка зняла на відео, як ведмеді увірвалися на пікнік та з’їли бургери з її гриля

20.04.2024   07:20    1540

Відпочивальники в будиночку в лісі зняли кадри, схожі на сюжет казки! В об’єктив потрапили ведмеді, які “приготували” барбекю, з’їли всі бургери і навіть відкрили банку з газованою водою.


Мелані Фріх зі штату Іллінойс та її друзі готували м’ясо на відкритому повітрі під час канікул. Вони орендували будиночок у лісі, в який і заглянули два ведмеді.

Останні новини:  Смілива собака у хвилину небезпеки врятувала свою господиню

В один момент група пішла на балкон першого поверху, звідки і були зняті кумедні кадри. На них видно, як ведмеді відкривають барбекю, перш ніж з’їсти бургери. Однак на цьому тварини не зупинилися — вони хотіли взяти від життя все, тому після ситних котлет відкрили кока-колу!

Мелані сказала, що була приголомшена цією дією: “Господар будиночка сказав нам, що зараз сезон ведмедів і потрібно бути обережними. У суботу ми готували бургери на грилі й побачили, що до нас прямують ведмеді. Ми почали кричати, стукати сковорідками і щосили намагалися відлякати їх, але їм було все одно!”.Дівчина сказала, що вони швидко вимкнули гриль, схопили те, що вже було приготовлено, і швидко сховалися всередині будинку.

Останні новини:  Дбайливий бобер, який ніс моркву для своєї родини розчулив мережу

На щастя, ніхто не постраждав, а в туристів залишилися справді “казкові” спогади про поїздку.