Не варто їм довіряти: психологи назвали 10 ознак токсичної подруги

18.04.2024   06:06    837


Чим довше триває дружба, тим вона цінніша. Однак іноді необхідно припинити спілкування зі старими друзями. Ось найпоширеніші ознаки токсичної подруги, пише novosti24.


Якщо ви помічаєте, що ваша подруга має хоча б деякі з цих рис, виникає питання про те, чи варто продовжувати підтримувати стосунки з нею.

Вона не радіє вашим успіхам. Замість підтримати, вона перемикає тему на свої проблеми.

Останні новини:  Правила виховання щасливих дітей від 6 великих вчителів, які відкривали власні школи

Вона ревнує вас, наче ви її хлопець. Вона сердиться, якщо ви проводите час із кимось ще й стежить за вашою активністю у соцмережах.

Ви почуваєтеся виснаженою після спілкування з нею. Розмови з нею можуть викликати втому і навіть головний біль.

Іноді ви відчуваєте, що щось приховуєте від неї. Ви можете не розповідати їй про свої почуття чи події, що може призвести до зменшення тем для обговорення.

Останні новини:  Прості способи впоратися з денною сонливістю

Вона дзвонить вам у будь-який час, очікуючи, що ви вислухаєте її. Вона використовує вашу підтримку частіше, ніж потрібно.Вона підкреслює свої переваги та ваші недоліки. Вона критикує вас, гасає зі своєю впевненістю і створює незручні ситуації.

Вона копіює ваш стиль та інтереси. Вона може наслідувати вашу поведінку, зовнішність або навіть копіювати вашого партнера.

Останні новини:  15 найбільш вражаючих та мальовничих печер у світі (33 фото)

Вона надто драматична і завжди розповідає про свої проблеми. Вона зосереджується лише негативом, що може негативно позначатися ваші настрої.

Вона завжди прагне бути кращою за вас у всьому. Це створює постійну гонитву, де хтось завжди програє.Вона використовує вас у своїх інтересах. Вона постійно просить про допомогу чи послуги, але сама не пропонує нічого натомість.


clutch.net.ua