Курка взяла участь в експерименті свого господаря і поринула в басейн

20.04.2024   17:30    2213

Чи вміє курка плавати? Це питання досить цікаве, і точну відповідь на нього мало хто знає. Проводити експерименти з дорослими птахами, звичайно ж, небажано, проте герой відео нижче вирішив поцікавитися і опустив свою курку в басейн. Хлопцеві було цікаво, чи попливе його улюблениця або відмовиться від водних процедур. Результати свого натуралістичного експерименту автор показав у своєму відеоролику.


Кури породи леггорн дуже красиві, до того ж досить невибагливі. Можливо, саме тому вони змогли завоювати популярність у багатьох заводчиків. Сім’я з відео нижче, як виявилося, теж володіє парою таких чудових курок. Їх імена — Полум’я і Факел, останній якраз таки і став зіркою даного сюжету.

Останні новини:  Австралієць стрибнув з борту круїзного лайнера через програш в казино

Хлопець приділяв досить багато вільного часу своїм куркам. Він годував їх цвіркунами, розважав, граючи на гітарі або читаючи вголос якусь книгу. Пернаті не боялися своїх господарів і навіть дозволяли гладити себе і обіймати, не вириваючись з рук людини. Вони навіть полюбили собаку! Але одного разу молодий чоловік вирішив перевірити, як його вихованець відреагує на воду в басейні. Він акуратно взяв птицю і опустив її в воду. Через кілька секунд, перебуваючи на поверхні води, Факел, здається, зрозумів, що водні процедури не принесуть йому задоволення, і птах швидко вискочив з басейну.

Вважається, що кури вміють плавати, але роблять це вони дуже погано. Їх пір’я швидко намокає, і самі птахи через це занадто швидко втомлюються. Якщо така курка запливе занадто далеко, то їй потрібна буде допомога, щоб вибратися на берег. Також в них відсутні ті самі перетинки на лапах, які є, наприклад, у качок або гусей. З їх допомогою куркам було б легше пересуватися у воді.

Останні новини:  Котик, що складає іграшки у валізу господині, закохав в себе інтернет