Близнюки «відсиділи» на протилежних дієтах і порівняли результати

01.04.2024   06:21    679

Близнюки Хьюго і Росс Тарнери з англійського графства Девоншир 12 тижнів дотримувалися різних дієт: веганської і м’ясної. За експериментом спостерігали вчені.

Братам по 32 роки. З початку року вони приступили до занять фітнесом і одночасно сіли на різні дієти: Хьюго — на веганську, а Росс — на м’ясну. Кількість калорій в їх раціоні було однаковим. Брати також займалися в спортзалі п’ять-шість разів на тиждень.

Останні новини:  «Проблеми з грошима, незрозумілі стосунки та труднощі на роботі»: Чому у вашому житті все це є, а іншим пощастило

За словами Хьюго, веганська дієта дозволила йому швидше скинути вагу і зробила його більш сконцентрованим. Він підкреслив, що у нього не було різких спадів енергії протягом дня. Однак при цьому Хьюго поскаржився на сильне зниження лібідо.

Перед експериментом він важив близько 84 кілограмів при 13% жиру; до кінця — 82 кілограми при 12% жиру. Хьюго їв тофу, соєві боби, горіхи та фрукти.

Останні новини:  За якими ознаками можна зрозуміти, що сімейне щастя недовговічне?

Росс починав з 13% жиру і набрав 4,5 кілограма м’язової маси, однак і відсоток жиру піднявся на два пункти. До кінця експерименту він важив 85,7 кілограма.Брати розповіли, що планують впровадити в свій раціон більше веганської їжі. Повністю відмовлятися від м’яса вони не збираються і хочуть взяти найкраще з обох дієт.

Останні новини:  Як приготувати соковиту гуску в духовці: 5 оригінальних рецептів та секрети приготування

Таким чином, версія, що схуднення відбувається тільки при дефіциті калорій, в черговий раз підтвердилося.