Григорій Козловський та ФК «Рух» профінансували навчання талановитих студентів-медиків - Новини Ю

Григорій Козловський та ФК «Рух» профінансували навчання талановитих студентів-медиків

21.11.2023   17:34    216
Григорій Козловський, почесний президент ФК "Рух"(Львів), бізнесмен і меценат.

Григорій Козловський, видатний підприємець та благодійник з Львова, разом із ФК “Рух” з перших днів російської військової агресії надають підтримку українським військовим. Недавно вони також приєдналися до допомоги майбутнім медикам, оплативши повний курс навчання для шести студентів-медиків.


Умови війни роблять цю підтримку для студентів особливо цінною. ФК “Рух” і Григорій Козловський стоять на сторожі, фінансуючи навчання студентів в складних ситуаціях. Засновник “жовто-чорних” надав фінансову допомогу групі студентів у Галицькому медичному коледжі імені Євгена Гливи. Отримали цю підтримку студенти-сироти, діти з багатодітних сімей та талановиті учні.Меценат Григорій Козловський зауважив: “У часи повномасштабної війни ми допомагаємо не лише захисникам, але й молодому поколінню! Кожне дитя має право на якісну освіту, що враховує їхні потреби та здібності. Діти-сироти та діти з багатодітних сімей часто не можуть отримати таку освіту через фінансові труднощі або інші обставини. Тому важливо підтримувати цих дітей, допомагаючи їм реалізовувати свій потенціал та відчувати, що їх таланти і зусилля цінуються”.Із спонсорською допомогою Григорія Козловського оплачено повний курс навчання за спеціальністю “Медсестринство” (4 роки для І курсу, 3 роки для ІІ курсу) для таких студентів:

  1. Панчук Анастасія Володимирівна, І курс;
  2. Михальчишен Карина Ігорівна, І курс;
  3. Дудич Матвій Олегович, І курс;
  4. Середа Олександр Васильович, І курс;
  5. Заставецька Ганна Степанівна, ІІ курс;
  6. Кулик Богдана Василівна, ІІ курс.
Останні новини:  Чем хорош АБС пластик?

Заклад навчання висловив подяку меценатові за значний внесок у розвиток і навчання студентів у галузі “Медсестринство”. Діяльність Григорія Козловського важливою мірою сприяє розвитку України, дозволяючи обдарованим дітям-сиротам та дітям з багатодітних сімей отримати якісну освіту та соціальну підтримку, а також реалізувати свій потенціал.

Виконавчий директор Галицького медичного коледжу імені Євгена Гливи Алла Колодницька відзначила: “Завдяки вашій підтримці та відданості благородній справі наші студенти матимуть можливість отримати високоякісні знання та фундаментальну практичну підготовку в галузі охорони здоров’я”.

Останні новини:  Какой должна быть коробка для торта?

Григорій Козловський та ФК “Рух” активно допомагають дітям, які постраждали від війни в Україні. У 2022 році “жовто-чорна” сім’я фінансувала відновлення дитячих будинків сімейного типу та закладів для дітей-сиріт у Львівській області, а також надавала гуманітарну допомогу для дітей у тимчасових притулках.

Григорій Петрович Козловський разом із благодійною організацією “Рух у Майбутнє” розробляють спеціалізовані освітні програми для талановитих дітей-сиріт та дітей з багатодітних сімей, адаптовані до їхніх потреб і здібностей. Організація також організовує відпочинок українських дітей у європейських країнах для обміну досвідом та культурними цінностями.

Останні новини:  Годинники майбутнього: Amazfit - відмінність у кожній деталі

Минулої весни “Рух у Майбутнє” провів урок із розпису писанок для дітей з Харкова та Мелітополя, які знаходили прихисток у Винниківській школі-інтернаті під час війни. Писанкарка Ірина Кметь розповіла про символіку писанок та вчила розписувати яйця за допомогою писачка, воску та барвників. Навіть ті діти, які робили це вперше, ставилися до заняття серйозно.