Де купити саджанці винограду в Україні

89

Клімат нашої країни дозволяє вирощувати велику кількість різноманітних культур. Однією із найпопулярніших вважається виноград. Ця рослина дає смачні, духмяні плоди, а також часто створює затінок на подвір’ї. Ягоди винограду можна споживати як свіжими чи сушеними (родзинки), так і перетворювати їх на запашні, солодкі джеми, соки та вина.

Якщо ви хочете тихого літнього дня сидіти під широким листям і насолоджуватися натуральними ласощами, варто купити якісний посадковий матеріал. Саме такий пропонує інтернет-магазин саджанців “Рослини від Василя Івановича”. Тут можна знайти велику кількість сортів столового винограду, дізнатися, як за ним доглядати та отримати онлайн підтримку професійних садівників.

Останні новини:  Обзор Казино SpinBetter

Крім того, під час онлайн-покупок ви отримаєте:

 1. економію часу на пошуки продавців гарного посадкового матеріалу;
 2. економію коштів, оскільки завжди можна розраховувати на сезонні знижки;
 3. якісне пакування та доставлення в усі куточки України;
 4. гарантію 180 діб на посаджені культури.

Яких сортів винограду саджанці купити

Плоди винограду ростуть гронами та бувають різних кольорів. Серед них зелені, темно-червоні, бурштинові та інші ягоди. Крім того, виноград розрізняється за смаковими якостями на сорти:

 1. мускатні;
 2. звичайні;
 3. пасльонові;
 4. ізабельні.
Останні новини:  Отдых с родителями: популярные маршруты

Класифікація цієї культури надзвичайно велика. Отже, щоб саджанці купити саме того сорту, який вам потрібен, зверніть увагу на:

 1. колір плодів — білі, чорні чи рожеві;
 2. форму ягід — видовжена, кругла чи овальна;
 3. висоту дорослого куща — високі та середні;
 4. строки визрівання — ранні, середньостиглі чи пізні.

Обов’язково перед вибором визначтеся з призначенням рослини. Розрізняють виноградні кущі виключно для озеленення та універсальні, з їстівними ягодами. Столові сорти найкраще підійдуть для споживання у свіжому вигляді або створення різноманітних десертів. Для гурманів, які створюють власні домашні напої, найкраще підійдуть винні сорти.

Останні новини:  Антибиотики для собак

Як правильно вибрати якісні саджанці

Окрім вибору за сортом зверніть увагу на якість посадкового матеріалу. Саджанці мають бути здоровими, з непошкодженим корінням. Найкраще для посадки підійдуть дворічні екземпляри. Мінімальна кількість корінців — 3 шт.
Саме такі саджанці купити можна в інтернет-магазині “Рослини від Василя Івановича”. Крім винограду в ньому ви знайдете безліч плодово-ягідних і декоративних культур.