Кейт Міддлтон боїться лікарів

Сьогодні,   07:30    262
1299_keit_middlton2.jpeg (60.97 Kb)

Кейт Міддлтон почала боятися лікарів після того, як медик однієї з лондонських лікарень намагався продати особисті дані з її медкарти. Це сталося у розпал боротьби принцеси Уельської з онкологією. ЗМІ пишуть, що цей інцидент стривожив Кетрін: вона очікувала, що буде під захистом, як і будь-який інший пацієнт, а за підсумком опинилася у центрі скандалу.

Останні новини:  "У мене цього не було раніше": Олена Тополя відверто розповіла про зміни після розлучення

«Відчуття таке, що якщо це може статися з однією з найзахищеніших жінок у світі, то це може статися з будь-ким. Кажуть, що Кетрін дуже стурбована і, чесно кажучи, налякана перспективами майбутніх візитів до лікаря і тим, чи можна гарантувати абсолютну конфіденційність», — висловився інсайдер.

Останні новини:  Наталка Денисенко розповіла про стосунки сина з новим коханим та заінтригувала животиком


bilshe.com