Медики визначили найнебезпечніший напій для серця

Сьогодні,   21:49    1633


Медики визначили найнебезпечніший напій для серця

Якщо пити його щодня, існує ризик негативних наслідків

Вчені з Тихоокеанського університету в США визначили найнебезпечніший напій для серця. У ході експерименту учасники пили коктейлі з кофеїном або вітамінними добавками, що по-різному позначилося на їхньому стані здоров’я.

Добровольців поділили на дві групи, у першому випадку протягом години люди випили по одному літру енергетичного напою з кофеїном. У другому випадку волонтерам запропонували коктейлі з різними вітамінними добавками, які є нешкідливими для здоров’я. Через кілька годин учасникам наукового досвіду виміряли діастолічний та систолічний тиск. Ті з них, хто пив енергетик, відчували себе набагато гірше. Тиск у них підвищився, у деяких виникла аритмія, відзначено неправильну роботу серцевого м’яза.

Останні новини:  Продукти, які всім жінкам потрібно включити в свій раціон

Дослідники зробили висновок, що саме енергетичні напої слід визнати найнебезпечнішими для серця. Якщо їх пити щодня, існує ризик негативних наслідків через концентрацію кофеїну та інших компонентів, шкідливих для здоров’я.