У Києві відбувся “Марш рівності”

Сьогодні,   10:35    156

Кількість учасників була втричі більшою, ніж торік

У неділю, 21 червня, у Києві відбувся “Марш рівності”, – хода на підтримку прав представників ЛГБТК+ спільноти, передає Хронікерс з посиланням на Українську правду.

При цьому організатори запевняють, що Зцьогоріч під час заходу вулицями столиці пройшлися п’ять тисяч людей, і це втричі більше ніж у 2025 році.

Останні новини:  Треба перекрити Путіну кисень: Сибіга звернувся до партнерів України

Гаслом маршу став вираз “Наші родини – частина України”. В акції взяли участь представники ЛБГТК+ спільноти, військові, ветерани, правозахисники і дипломати.

Хода почалася поблизу Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Далі учасники рушили бульваром Тараса Шевченка, вулицею Євгена Чикаленка до станції метрополітену “Площа Українських Героїв”.

Останні новини:  Треба перекрити Путіну кисень: Сибіга звернувся до партнерів України


hronikers.com