Глава Міноборони Чехії запевнив, що снарядна ініціатива буде продовжена

Сьогодні,   12:15    185


Глава Міноборони Чехії запевнив, що снарядна ініціатива буде продовжена

Чехія буде продовжувати координувати ініціативу щодо боєприпасів для України.

Про це заявив міністр оборони Чехії Яромир Зуна після зустрічі з німецьким колегою Борисом Пісторіусом 9 червня в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми готові продовжувати снарядну ініціативу», — сказав Зуна.

Він також запевнив, що Чехія готова надалі брати участь у посиленні східного флангу НАТО, зокрема, присутністю в Латвії, Литві, Словаччині та Польщі. При цьому він не став спростовувати інформацію, що Чехія планує зменшити свою кількісну присутність у цих країнах з 2000 до 1600, запевнивши, що це не позначиться на їх ангажованості та ефективності.

Останні новини:  Помста за гелікоптер: США задали ударів по Ірану

Зуна назвав Німеччину стратегічним партнером Чехії, зокрема й в оборонно-безпековій галузі.

Він нагадав, що ФРН є важливим постачальником засобів оборонного призначення для Чеської Республіки. Глава чеського Міноборони розповів про плани модернізації власної армії та наголосив на можливостях для подальшої співпраці між двома країнами заради зміцнення спільної оборони в рамках Альянсу. Очільник чеського МО висловив задоволення тим, що ФРН буде цього року спеціальним партнером на Днях НАТО в м.Острава.

Фото: Міноборони


ukrinform.ua

Останні новини:  Поразка у Вірменії є дуже болючою для Росії - співзасновник «Європейської правди»