Співробітники короля Чарльза заснули на роботі: що зробив монарх

Сьогодні,   13:00    476
Король Чарльз
Король Чарльз / © Associated Press

Відомо, що охорона короля Чарльза виконує життєво важливу роботу, забезпечуючи безпеку його та королеви Камілли як удома, так і під час публічних заходів. Однак, згідно із новим звітом, поліцейські, які охороняють королівську родину у Віндзорському замку, зараз перебувають під слідством за звинуваченнями в тому, що вони спали під час виконання службових обов’язків.

Останні новини:  LELÉKA вперше прокоментувала свій виступ у гранд-фіналі "Євробачення-2026" і дев’яте місце України

Як повідомляє видання The Sun, щодо кількох співробітників відділу охорони королівської родини та фахівців столичної поліції проводиться розслідування після того, як виникли побоювання щодо безпеки монарха та його дружини.

Королева Камілла і король Чарльз / © Getty Images
Королева Камілла і король Чарльз / © Getty Images

Звинувачення, які стали приводом для розслідування, містять випадки, коли співробітники поліції залишали пости без нагляду і спали під час чергування. Коментуючи розслідування, представник столичної поліції заявив:

Останні новини:  Сергій Притула різко відреагував на критику LELÉKA після дев’ятого місця на "Євробаченні-2026"

«Управління професійних стандартів столичної поліції розпочало термінове розслідування через побоювання, висловлені щодо поведінки низки співробітників, які виконували обов’язки з охорони Віндзорського замку. Звинувачення стосуються випадків, коли працівники залишали пости без нагляду та спали під час чергування. Передбачувана поведінка не відповідає високим стандартам, які очікуються від співробітників, особливо у сфері охорони».

Останні новини:  Выкторыя Булітко показалась у косметолога і розповіла, як часто робить ботокс
Король Чарльз та його охорона / © Associated Press
Король Чарльз та його охорона / © Associated Press




Букінгемський палац поки що публічно не прокоментував розслідування, як і король Чарльз. Раніше, нагадаємо, повідомлялося, що один із шанованих охоронців короля Чарльза пішов у відставку після багаторічної служби. Начальник служби безпеки, ім’я якого палац не розголошує, завершив свою службу під час державного візиту короля та королеви до Сполучених Штатів у квітні цього року.


tsn.ua