Показали сцену для Євробачення-2026

Сьогодні,   12:30    329
6196_image_6.png (376.85 Kb)

12 травня відбудеться перший півфінал 70-го пісенного конкурсу Євробачення. Австрійський мовник ORF вперше показав сцену, де представники 35 країн змагатимуться за перемогу.

Інформація про унікальність цьогорічної сцени з’явилася на сайті Євробачення.

Сцена розміщена на найбільшій критій арені Австрії Wiener Stadthalle. Під час відкриття президент Австрії Александр ван дер Беллен сказав: «Пісенний конкурс Євробачення показує, наскільки барвистий наш континент. Він показує, на що ми здатні і хто ми є, а це дуже багато. Якими б різними ми не були, завдяки Євробаченню ми об’єднуємося, навіть коли йдемо з найрізноманітніших напрямків».

Останні новини:  "У нас просто є гроші": Тіна Кароль відповіла на слова Злати Огнєвіч про секрет краси

Будівництво сцени площею приблизно 2000 квадратних метрів та вагою 210 тонн тривало трохи менше двох тижнів — частково цілодобово, у дві зміни. У години пік до 300 людей одночасно працювали над монтажем сцени та системи освітлення.

Для будівництва використали понад 5000 квадратних метрів перероблюваного сценічного молтону, а також підвісну решітку з 816 метрів сталевих труб, яка важить три тонни.

Загалом сцена обладнана 2135 освітлювальними приладами, понад 8500 індивідуально керованими світлодіодами та 80 швидкісними підйомниками для переміщення світла.

Останні новини:  Олена Кравець показала 9-річних двійнят у вишиванках і розкрила, де вони без неї проведуть літо

Автором концепції сцени став Флоріан Відер, для якого цей проєкт став десятим в межах пісенного конкурсу. Німецький сценограф і креативний продюсер працював над сценами Євробачення у 2011, 2012, 2015, 2017, 2018, 2019, 2021, 2024 та 2025 роках.

Організатори пісенного конкурсу розповіли, що з 2 травня почнуться репетиції з представниками 35 країн-учасниць 70-го пісенного конкурсу на сцені.

Останні новини:  Тісні листування і зустрічі: у файлах Епштейна згадуються ілюзіоністи Блейн та Копперфілд


bilshe.com