Логістична криза: Nissan перенаправляє 1400 позашляховиків з Близького Сходу до США

Сьогодні,   04:50    179

Складна геополітична ситуація та проблеми з логістикою на Близькому Сході змушують автовиробників шукати нестандартні рішення. Хоча між США та Іраном наразі зберігається крихке перемир’я, це не вирішує проблему заблокованої Ормузької протоки. Через труднощі з транспортуванням компанія Nissan прийняла рішення перенаправити партію з 1400 позашляховиків, які спочатку призначалися для близькосхідного ринку, до Сполучених Штатів. Про це повідомляє Carscoops.

Замість Patrol на американський ринок вийде Armada

Через зупинку експорту до охопленого конфліктами регіону, компанія зіткнулася з гострою нестачею складських приміщень. Щоб уникнути простоїв та фінансових втрат, призначені для Близького Сходу моделі Nissan Patrol будуть реалізовані в Америці. На ринку США ці автомобілі з’являться під назвою Armada. Такий крок є цілком логічним, адже технічно це практично ідентичні машини, а продажі Armada у Штатах за перший квартал зросли на 17,5%.

Останні новини:  BMW iX5 Hydrogen отримає плаский бак на 750 км запасу ходу

Логістична криза: Nissan перенаправляє 1400 позашляховиків з Близького Сходу до США - фото 1

Ця ситуація викликає певні питання щодо технічної сторони процесу. Якщо автомобілі вже були зібрані під конкретний ринок, їм знадобиться модифікація, щонайменше — заміна логотипів та шильдиків.

Втім, більш імовірним виглядає сценарій, за якого компанія гнучко коригує майбутні виробничі плани, змінюючи специфікації з Patrol на Armada прямо на заводі. Очікується, що згадані 1400 позашляховиків прибудуть до Америки у квітні-травні. Якщо напруга на Близькому Сході не спадатиме, кількість перенаправлених автомобілів може суттєво зрости.

Останні новини:  Hyundai розширює лінійку Ioniq у Китаї: представлено вражаючі концепти Venus та Earth

Криза торкнулася й інших брендів

Nissan — не єдиний виробник, який відчуває на собі наслідки логістичної кризи в регіоні. Багато світових брендів були змушені призупинити або скоротити постачання. Серед компаній, що найбільше постраждали від ситуації:

Логістична криза: Nissan перенаправляє 1400 позашляховиків з Близького Сходу до США - фото 2
  • Люксові марки Bentley, Maserati та Ferrari, які обмежили постачання своїх авто до регіону.
  • Subaru, що повідомила про повну зупинку експорту на Близький Схід.
  • Mazda, яка тимчасово припинила виробництво моделей, призначених для цього ринку.
  • Toyota, яка скорочує випуск легендарних позашляховиків Land Cruiser для близькосхідного напрямку.
Останні новини:  Новий збір: в Україні можуть змінити правила для власників електромобілів

Світовий автопром продовжує адаптуватися до нових викликів, перерозподіляючи потоки готової продукції на більш стабільні ринки, що може призвести до цікавих змін у статистиці продажів у найближчі місяці.





wheel-news.com