Зустрілися два садівники: сер Девід Бекхем відвідав короля Чарльза в Гайгроуві (фото)

Сьогодні,   19:10    256

Король Чарльз і сер Девід Бекхем
Король Чарльз і сер Девід Бекхем / © Getty Images

Чарльз і Девід зустрілися з командою, що стоїть за проєктом «Цікавий сад» Королівського садівничого товариства (RHS) і Фонду короля, в Гайгроуві, щоб обговорити проєкт саду для виставки RHS Chelsea Flower Show, мета якого — пробудити і заохотити цікавість публіки до садівництва.

Алан Тітчмарш, кавалер ордена Британської імперії, та Френсіс Тофілл з Гайгроува прибули на зустріч, щоб затвердити дизайн для виставки квітів RHS Chelsea Flower Show цього року, пише Hello!.

Останні новини:  Брат принцеси Кейт показав, як підріс його син Ініго, поділившись на свято сімейними кадрами
Алан Тітчмарш, король Чарльз, сер Девід Бекхем і Френсіс Тофілл / © Getty Images
Алан Тітчмарш, король Чарльз, сер Девід Бекхем і Френсіс Тофілл / © Getty Images

«Групу об’єднує любов до садівництва та природи, а також надія на те, що нове покоління молодих людей у майбутньому розгляне кар’єру у сфері садівництва», — йдеться в пресрелізі.

Вирішили, що в саду з’явиться вулик, натхнений пристрастю сера Девіда і Чарльза до бджільництва — хобі, яке також розділяє принцеса Уельська.

«І Фонд короля, і Королівське садівниче товариство роблять величезну роботу із захисту та популяризації зелених зон по всій Великій Британії. Я хочу допомогти новому поколінню оцінити переваги природи та зайнятися садівництвом. Було чудово брати участь у створенні «Цікавого саду», і я з нетерпінням чекаю, коли люди побачать його на виставці RHS Chelsea Flower Show », — сказав на зустрічі сер Девід Бекхем.

Останні новини:  У вбранні з квітковим принтом: Тіффані Трамп з чоловіком і маленьким сином з’явилася на Великодні (фото)
Король Чарльз і сер Девід Бекхем / © Getty Images
Король Чарльз і сер Девід Бекхем / © Getty Images





tsn.ua