Співачка Оля Цибульська у свіжому інтерв’ю розповіла про свій фінансовий шлях, першу роботу та знову відреагувала на чутки про те, що мала роман зі своїм колегою, співаком Dzidzio (Михайлом Хомою).

Щодо грошей, то на шоу «Розмова» знаменитість пояснила, що немає спонсорів, які б допомагали їй створювати музику і знімати кліпи. У творчість вона вкладає тільки власні кошти:
«Єдина людина, яка може щось змінити і яка може влитися у вас емоційно, фінансово – це ви самі. Коли я це усвідомила, у мені ніби мотор увімкнувся. Я почала працювати в сьомому класі. Перша моя робота була у салоні весільних суконь».

Виконавиця зізналася, що ніколи не брала кредити для створення музики чи кліпів
Першу роботу артистка знайшла ще в юності. Тоді вона займалася продажем весільних суконь. Вона зізналася, що батьки неабияк підтримували її та щодня приносили їжу «на більші кошти, ніж вона заробляла», підтримуючи ініціативність дочки.
«Я була продавцем. Я заробила собі на срібну каблучку з маленьким пластмасовим камінчиком і на сукню. Проїла на роботі я більше, бо мама і тато носили сніданок, обід і вечерю мені. Але я зрозуміла, що мушу заробляти та реінвестувати.
І досі… єдині гроші, які приходили в мій бізнес – це ті гроші, які я заробила сама. Тому я, можливо, буваю досить категорична в бізнес-переговорах. Можливо, тому я перестала погоджуватися на напівформати і не люблю бертери», – розповіла вона.

Артистка змалечку привчила себе до праці
Зараз ціна виступу Олі на весіллях та інших корпоративах стартує від 5-6 тисяч доларів:
«Залежить від часу, формату і складу. Ну, від $5000 до $6000. Це може бути я і гітарист, наприклад».
Загалом, ще до того, як стати успішною співачкою, Цибульська постійно знаходила нові можливості отримати гроші та не боялася братися за різну роботу.
«Я напросилася працювати на радіо. Потім паралельно ще телебачення, потім я викладала вокал у приватній школі, потім робила корпоративи, працювала на весіллях, 200 грн коштував вечір співу. І ще за 50, чи 100 грн я носила колонки, аби завантажити в авто, щоб заробити на чай.
Дуже багато всього було і я не боюся роботи. Отак я збирала себе по маленьких частинках. Це все були заробітки, я нескінченно працювала. Я в декрет пішла за 5 днів до пологів і вийшла через два тижні після», – зізналася знаменитість.

Розповіла Оля й про свої дружні стосунки зDzidzio. Знаменитість зізналася, що чутки про романтику між ними торкнулися і її сина, 11-річного Нестора:
«Нестор зараз вже в інтернетах сидить і він якось питає: «Мама, а що правда, що Дзідзьо мій батько?». Він же читає ці публікації, він розумний хлопчик. Я не ховаю від нього нічого, мені немає, чого соромитися».
Після свого знайомства у підлітковості й спільних виступів артисти втратили зв’язок. А їхня зустріч після тривалої розлуки була дійсно несподіваною. Співачка на той момент, до речі, вже була вагітною від свого чоловіка Сергія:
«Це не була придумана історія. Ми насправді з Мішею не бачилися дуже довго… І потім ми вже побачилися на каналі, я вела ранкове шоу, бувши при надії на сьомому місяці.
Тільки мене вдягали стилісти, я просила, щоб не було видно, що я вагітна. А він був з причепленою бородою. Прийшов молодий гурт Dzidzio. А я ж звідки знаю, що це? І коли він заходить, у мене шок».

Оля та Михайло — близькі друзі, а їхні стосунки ніколи не були романтичними
Цибульська розповіла, як «отримала флешбек», коли вручала Михайлу нагороду. Тоді вона пригадала, як вони у юності під дощем чекали на транспорт після концерту. Тоді вони у двох тільки мріяли про успішну кар’єру і популярність:
«І я стою в Палаці спорту, вручаю йому нагороду за Найкращий гурт року. І він підходить до мене, у мене повні очі сліз, і він каже: «Курва, у нас вийшло. І в тебе, і в мене». І це така братська підтримка, я навіть сама собі заздрю, що в мене таке є.
І ми не про те, щоб постійно спілкуватися, зідзвонюватися. Це щира радість за людину, яку ти бачиш збоку. Люди, коли спостерігають за такими людськими почуттями, найчастіше не дозволяють собі радіти за когось. І вони це можуть розцінювати тільки з боку еротично-романтичних стосунків».

Оля сказала й те, що Михайло та її чоловік були знайомі й навіть працювали в офісах поруч. Тому ніяких особистих проблем між ними не було
«Ми (з Мішею) казали, що ні, ви собі видумуєте, а потім не було сенсу щось людям пояснювати, тому що в Цибульської є син, схожий на Дзідзьо… Завжди людям хочеться вірити в щось інше… Мене це не ображало, єдине хотілося, щоб Нестор знав правду», – завершила вона.

Зірка зазначила, що її не ображало, коли у мережі її звинувачували в розлученні Хоми та його дружини


6048