Останні новини про 54-річну акторку, зірку серіалів «Мертвий для мене» та «Друзі», фільмів «Кралечка» і «Пережити Різдво» Крістіну Епплгейт викликають лише сум. ЇЇ боротьба з розсіяним склерозом перейшла у важку фазу. Зараз Крістіна практично прикута до ліжка, і про це відверто розповіла не лише вона сама, а й її 15-річна донька Сейді. Раніше акторка навіть казала, що їй не подобається жити.

Стан акторки, якій діагностували хронічне захворювання нервової системи ще у 2021 році, значно погіршився. Її донька Сейді зізналася, що їхній спільний час тепер дуже обмежений. Дівчинка намагається насолодитися кожною хвилиною, коли мама може хоча б ненадовго вийти з дому.
«Я хочу брати її з собою; це моє улюблене заняття. Це єдиний час, коли ми залишаємося наодинці. Я кажу собі: «Просто довези її безпечно і повернися додому, щоб ти могла знову лягти в ліжко». І саме це я роблю», – каже Сейді.
Сама ж Крістіна, яка щойно випустила мемуари під назвою «Ти з сумними очима», не намагається прикрасити свою реальність. Вона прямо каже: «Моє життя не загорнуте в красиву обгортку з бантиком. Життя людей, вибачте за грубість, іноді просто повний пи**ець. Тож я намагаюся бути настільки чесною та відвертою, наскільки це можливо».
У своєму подкасті «MeSsy» акторка ділиться приголомшливими подробицями того, як хвороба буквально забирає в неї можливість рухатися. Вона зізналася, що іноді просто лежить у ліжку і кричить від болю. Хвороба вже вразила її руки.
«Я іноді навіть не можу підняти телефон, бо тепер це перейшло на мої руки. Я намагаюся взяти телефон чи пульт, щоб увімкнути телевізор, і часом навіть не можу їх втримати. Я не можу зараз відкривати пляшки!», – каже акторка.

Крім фізичного болю, Крістіна бореться з важкою депресією, яка її лякає. Вона описує свій стан як пастку в темряві, де все здається фаталістичним.
Особливо важким для неї став вихід у світ для телевізійних знімань. Акторка згадує, що це був найскладніший період у її житті: робота з 11 ранку до пів десятої вечора виснажила її настільки, що після цього вона спала дві доби поспіль і зовсім не могла функціонувати.
У моменти відчаю Крістіна навіть зізналася своїй подрузі та співведучій Джеймі-Лінн Сіглер, яка теж хворіє на розсіяний склероз, що вона готова «здатися». Проте Крістіна все ж продовжує терапію і намагається триматися заради доньки.

4900