Ford знімає з виробництва два кросовера через електромобілі

21.12.2025   16:50    755


Компанія Ford вирішила відмовитися від своїх найдоступніших бензинових моделей у США, тому що завод у Луїсвіллі (штат Кентуккі) йде на масштабну реконструкцію: тут буде впроваджено інноваційний розгалужений конвеєр, з якого в 2027 році почнуть сходити електромобілі на новій платформі.

Разом із новою платформою Ford впроваджуватиме на заводі в Луїсвіллі і нову систему виробництва Ford Universal EV Production System із розгалуженим конвеєром замість лінійного. Нова система виробництва дозволить значно скоротити витрати та зменшити кількість задіяних співробітників.

Останні новини:  Провал Tesla Model Y: чому авто масово не пройшли ТО

Щоб запустити нову систему виробництва, завод у Луїсвіллі доведеться закрити приблизно на рік – отже, ще в серпні було зрозуміло, що кросовери Ford Escape і Lincoln Corsair, що випускаються тут, доведеться кудись подіти.

Американські колеги повідомляють, що дилери Ford дуже незадоволені таким рішенням, адже на даний момент Escape – найдоступніша модель Ford у США, а Corsair – найдоступніша модель Lincoln. Проте рішення ухвалене, Джим Фарлі розпочав реалізацію своєї останньої електромобільної авантюри.

Останні новини:  Нова батарея BYD Blade 2.0 обіцяє 1000 км ходу і зарядку за кілька хвилин


autogeek.com.ua