За швидкістю стежитимуть пильніше: де встановили нові камери TruCAM

Сьогодні,   18:50    414

У 2025 році в Україні оновили перелік ділянок доріг і вулиць, на яких патрульна поліція здійснює контроль швидкісного режиму за допомогою приладів TruCAM. Загалом по країні додали нові відрізки та внесли зміни до частини чинних ділянок. Про це повідомляє патрульна поліція України.

Місця використання визначені з урахуванням рівня аварійності — на аварійно небезпечних ділянках та в місцях концентрації ДТП, спричинених перевищенням швидкості.

Останні новини:  Renault завдає удару: новий електрокар за €15 000

У регіонах, де тривають активні бойові дії, зокрема в Донецькій та Луганській областях, прилади тимчасово не застосовують.

Водночас у Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській областях TruCAM використовують на окремих безпечних ділянках.

З урахуванням воєнного стану та проведеного аналізу аварійності:

  • додані 14 нових ділянок;
  • внесені зміни до 6 діючих ділянок.
Останні новини:  ТОП-5 доступних хетчбеків прямо зараз: практичність без переплат

Загалом на дорогах України працюватиме 160 приладів TruCAM. Патрульні здійснюватимуть вимірювання швидкості на 335 ділянках доріг.

Перевищення швидкості — одна з найпоширеніших причин ДТП. Дотримання правил дорожнього руху рятує життя.


newsauto.com.ua