Фото: instagram.com/babkin_official
Сергія Бабкіна затримали в аеропорту через підозрілі предмети в його багажі
Сергій Бабкін опинився в несподіваній ситуації під час туру 5NIZZA: у його сумці в аеропорту Белграда знайшли гільзи від холостих патронів і навіть від автомата Калашникова.
Український артист Сергій Бабкін розповів про неприємний інцидент, який стався з ним у аеропорту Белграда під час закордонної частини туру, присвяченого 25-річчю гурту 5NIZZA.
Музиканта затримали на контролі безпеки після того, як у його сумці виявили кілька гільз від холостих патронів і дві — від автомата Калашникова.
«Сумка заїжджає в апарат. Дивлюся на обличчя співробітника -і розумію: щось намічається цікаве. Виявляється, під підкладку сумки затесалися чотири звукові гільзи і дві гільзи від Калашникова. Звідки взялися останні дві» — не пам’ятаю зовсім-поділився він в Instagram.
Після виявлення боєприпасів у музиканта вилучили паспорт, а ситуацією зайнялися сербські правоохоронці та спецслужби. Вони детально перевірили речі, поставили десятки запитань і навіть почали вивчати творчість гурту 5NIZZA, переглядаючи кліпи та соцмережі.
«Перевіряли все -від моїх речей до моєї душі. Адреналіну ковтнув на рік уперед. Після цього вони почали вивчати творчість гурту -кліпи, Instagram, афіші. Життя таке дивовижне. Іноді про твою творчість дізнаються дуже несподіваним способом» — жартома зазначив Бабкін.
Після майже двогодинної перевірки артиста відпустили, і він зміг продовжити концертний тур.

3308