На європейському випробувальному полігоні завершено найтривалішу вакуумну подорож Hyperloop. Швейцарські вчені з EPFL, HEIG-VD і Swisspod змусили зменшену модель поїзда проїхати у вакуумній камері 11,8 км на випробувальному полігоні. Це найдовша подібна “подорож”.
Інженери проводили тести на зменшеній у 12 разів моделі повномасштабної системи Hyperloop з діаметром труби 40 см і загальною довжиною 125,6 м. У випробуваннях, рухаючись по колу, у середовищі з тиском 50 мілібар капсула розвинула максимальну швидкість 40,7 км/год. Це еквівалентно швидкості 488,2 км/год у натуральну величину, заявляють інженери.
У найтривалішому випробуванні капсула проїхала 11,8 км. Якщо масштабувати його, то це буде еквівалентно 141,6 км. Відстань встановлює новий рекорд для випробування Hyperloop. А ось швидкість навіть з урахуванням масштабування до 488,2 км/год – досить швидка, але не найбільша. Лише кілька місяців тому модель Китайської корпорації аерокосмічної науки і промисловості розвинула швидкість 623 км/год у короткому випробувальному заїзді.
Випробувальний полігон Hyperloop
Проте досягнення важливе для розвитку технології Hyperloop. Проєкт LIMITLESS дає змогу інженерам протестувати в контрольованих умовах ключові компоненти системи, як-от лінійні індукційні двигуни, управління левітацією і тягою. Отримані дані допоможуть розробити реальну модель системи Hyperloop.