Заїзд за АСЗ — це звичайна процедура для всіх автомобілістів. Хтось навіть відвідує заправку щодня. Водії заливають паливо на певну суму чи точну кількість літрів, або «до повного бака». Однак заправка «під шийку» може принести автолюбителю безліч проблем. Про це розповів власник АЗС, інформує Wheel News.

На деяких станціях заправки все ще процвітає обман. Особливо це стосується водіїв, які не стежать за процесом заливки палива. Більше того, що більше пального купує автомобіліст, то легше його обдурити. Справді, досить складно помітити, що в бак машини не додали кілька літрів. Заправники можуть просто зливати частину пального до спеціально підготовленої каністри, яка ховається поруч із колонкою. Наприклад, у контейнері для сміття. Щоб уникнути негативу водіїв, власники АЗС стали оснащувати їх камерами. Вони дають змогу виявити нечистих на руку співробітників.

Останні новини:  Десять німецьких кросоверів, які краще купувати вживаними

Але деякі проблеми автовласники знаходять самі. Так, є такі водії, які намагаються долити пальне до верху навіть після того, як заправний пістолет «клацнув». Але так не варто робити. Справа в тому, що сучасні моделі мають складну систему вентиляції у баку. І за повного його заповнення порушується його робота.

Система вентиляції складається з декількох клапанів. Коли машина нахиляється більш ніж на 45 градусів, один із них закривається. Через це горюча суміш не виливається з бака, наприклад, під час дорожньо-транспортної пригоди, коли автомобіль перевертається. Таким чином виходить уникати зниженого тиску. Розташований цей елемент біля заливного патрубка. І коли паливо заливається «під шийку», може порушуватися робота цих клапанів. В результаті паливо буде протікати через дренажні трубки. Останні знаходяться за заднім крилом, тому автомобіліст відразу не виявить проблему. Однак паливо може потрапити на гумові ущільнювачі, проводку та деталі «ходової». В результаті їх ресурс помітно знизиться. Крім того, така проблема може спричинити появу неприємного запаху в салоні транспортного засобу.

Останні новини:  Великий витік даних про електромобілі Volkswagen

Також варто зазначити, деякі автомобілісти не до кінця закручують кришку заливної горловини. Через це пальне виплескується назовні. З подібною проблемою доводиться стикатися власникам старих моделей автомобілів. А це може стати причиною пожежі. Тому, якщо машина має таку несправність, то заправляти її «до повного бака» категорично не можна. Але не тільки це може «вбити» автомобіль. Так, деякі власники роками не змінюють зливну пробку в моторі, хоча вона коштує копійки. І така економія може призвести до низки негативних наслідків.




По-перше, при повторному закручуванні різьблення на пробці може пошкодитися. В результаті вона почне текти, що призведе до падіння рівня мастила. Причому мастило буде витікати поступово, тому водій помітить це не відразу. А двигун у свою чергу опиниться у серйозній небезпеці. При цьому, якщо зливна пробка має алюмінієве або мідне кільце ущільнювача, то її можна використовувати кілька разів. Їхнє різьблення деформуватися не буде. Однак кільце стискається, тому при наступній заміні мастила його обов’язково потрібно змінити. Деякі фахівці в цьому випадку просто радять закрутити сильнішу пробку. Але так підвищується ризик пошкодження різьблення у зливному отворі картера.

Останні новини:  Hyundai Creta став електромобілем