Що робить інтер'єр розкішним: правильні акценти

03.11.2024   05:00    6

ОБРОБНІ МАТЕРІАЛИ 

Різні за стилем інтер’єри можуть оформлятися різними способами. Наприклад, для сучасних інтер’єрів сьогодні актуальні підлоги з масивної дошки, широкоформатна плитка з керамограніту. Стіни оформляються структурною штукатуркою, часто придуманою дизайнером інтер’єру індивідуально, під приміщення.

Напевно, у цій же групі варто розглянути й оббивні матеріали. Іноді, штори, шпалери та оббивка диригують усім спектаклем. Коли, через деякий час, ви вирішите їх замінити, то в результаті отримаєте абсолютно новий інтер’єр. При цьому до статті витрат увійдуть лише шпалери та інтер’єрний текстиль (штори, оббивка м’яких меблів). Це, до речі кажучи, і є принципом капсульного інтер’єру – іншими словами, інтер’єра, які не важко оновлювати із завидною частотою.

У класичному інтер’єрі використовують текстильні або вінілові шпалери. Стелі оформляються фризами, часто використовується ліпнина. Підлога покривається паркетом або паркетною плиткою. У кухні буде чудово виглядати плитка або масивна дошка мербау, наприклад, така. При цьому стіни на кухні можуть бути оформлені маленькою плиткою або мозаїкою. Текстиль для класичного інтер’єру може бути як стриманим, однотонним із кашеміру чи іншого гідного та цінного матеріалу, так і строкатим, декорованим незвичайними чи квітковими принтами. До речі, квіти повертаються в класичний інтер’єр!

І передбачається, що квітковий принт ще довго буде модним. Часто оздоблювальні матеріали вирішують все і репрезентують інтер’єр настільки гідно, що він автоматично стає на планку елітного. Так, наприклад, часто відбувається у приміщеннях, оформлених у мінімалістичному «холостяцькому» стилі. Один з типів інтер’єру, що підходять чоловікам — скандинавський, в цілому будується суто на солідній обробці.

Останні новини:  Як зберегти пружність шкіри на шиї: поради косметологів

МЕБЛІ

Найпопулярніша тенденція в класичній та сучасній меблях – комбінація добротних матеріалів. Найшанованіші, а також нові і вірно орієнтовані фабрики створюють меблі, в яких поєднуються метал (зараз найбільш популярна мідь та латунь), мармур та дерево. І дизайн, звичайно ж, грає свою партію. Але погодьтеся, вже за одного погляду на такий об’єкт розумієш – це атрибут розкішного інтер’єру.




Що стосується суто сучасних меблів, то в моді колір. Наприклад, італійська фабрика De Rosso створює не лише сучасні столи, а й окремо – покриття для своїх моделей. Називаються такі покриття залежно від сировини, ламінатами або шпалерами. При цьому, якщо ми говоримо про шпалери, які, до речі, виготовляє для меблів (за параметрами, які надсилає замовник) Momenti (Італія) – то вони оброблені спеціальним чином, і не «розмокають» на меблів під час експлуатації. Так що сьогодні: матеріали та покриття важливіші за сам дизайн. Дизайн меблів – що простіше, то краще.

Останні новини:  Я не знаходила рішення годину, а мій 8-річний син побачив одразу: загадка, яка змусить ваш мозок працювати

КУХНЯ

Під час у тренді були і є кухні з природних матеріалів. Незалежно від стилю інтер’єру, використання натурального дерева лише підкреслить VIP-рівень обстановки.

ТЕХНІКА ТА ФУНКЦІОНАЛИ

В елітні інтер’єри обов’язково входить побутова техніка VIP-класу. Останнім часом, дизайнери обладнують у будинках не тільки елементарні опції системи «розумний будинок» (мультимедіа, сигналізація), а також і зимові сади, про які дбає домашня автоматика, пральні та прасувальні кімнати. Одна з найпростіших налаштувань, про які варто задуматися: запуск гарячої ванної через систему розумний будинок, підключеної до мобільного телефону. При цьому система сама регулює рівень повноти ванної чаші.

Останні новини:  Мають найсильніший зв’язок зі своїми янголами-охоронцями. Названо два таких знаки Зодіаку

  САН-ФАЯНС 

Найрозкішніша тенденція, що стосується сантехніки — покриття золотом 24Kt/999. Такий вид обробки надає неповторний зовнішній вигляд будь-яким металізованим предметам сантехніки. І, судячи, за останнім зауваженням – підходить і сучасним інтер’єрам. Золото 24Kt/999, нанесене методом електрохімічної металізації ніколи не зійде, не потьмяніє, не відшарується, і надасть унікального вигляду будь-якій металевій поверхні.